Speelschema

Week 37
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-005 Ma 12-09 19:00 s-Gravenpolder A.D. van Wichen
1-005 Ma 12-09-22 19:00 s-Gravenpolder Steketee Computers Verkoophoek Goes 0-3 A.D. van Wichen Steketee Computers afgemeld
1-004 Ma 12-09 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-004 Ma 12-09-22 19:00 Goes H3 Profile Tyrecenter S.V.Wachters 0-5 G. Dolman
2-001 Ma 12-09 20:00 Goes H1 A. Mondeel
2-001 Ma 12-09-22 20:00 Goes H1 Car Collect Groenwegen & Lukaart 0-3 A. Mondeel Car Collect afgemeld
1-003 Ma 12-09 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-003 Ma 12-09-22 20:00 Goes H3 Faasse Dredging FM Sranang 4-7 G. Dolman
3-003 Ma 12-09 20:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-003 Ma 12-09-22 20:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Intersport Goes 5-6 A.D. van Wichen
3-001 Ma 12-09 21:00 Goes H1 A. Mondeel
3-001 Ma 12-09-22 21:00 Goes H1 AddMark ATA Engineering 6-4 A. Mondeel
3-004 Ma 12-09 21:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-004 Ma 12-09-22 21:00 s Gravenpolder Mark en Maten Roompot Vakanties 4-8 A.D. van Wichen
1-001 Ma 12-09 21:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
1-001 Ma 12-09-22 21:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Corstanje Assurantien 1-7 A. El Kharbouchi
3-005 Ma 12-09 22:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-005 Ma 12-09-22 22:00 s Gravenpolder Taxi Kole Zeeland Refinery 2-5 A.D. van Wichen
2-002 Wo 14-09 19:00 Goes H3 A. Nabil
2-002 Wo 14-09-22 19:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf The Blue Factor 4-10 A. Nabil
2-003 Wo 14-09 20:00 Goes H3 A. Nabil
2-003 Wo 14-09-22 20:00 Goes H3 Rholex B.V. Rood-Wit Goes 3-4 A. Nabil
2-004 Wo 14-09 21:00 Goes H3 J.L. Francke
2-004 Wo 14-09-22 21:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand LI Sports 4-3 J.L. Francke
3-002 Wo 14-09 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-002 Wo 14-09-22 22:00 Goes H3 Colijn IT Delmeco 6-4 J.L. Francke
Week 38
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-010 Ma 19-09 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-010 Ma 19-09-22 19:00 Goes H3 Verkoophoek Goes Profile Tyrecenter 2-6 G. Dolman
2-006 Ma 19-09 19:00 s-Gravenpolder A. Mondeel
2-006 Ma 19-09-22 19:00 s-Gravenpolder Groenwegen & Lukaart Vierlinden Goes 10-6 A. Mondeel
2-008 Ma 19-09 20:00 s-Gravenpolder A. Mondeel
2-008 Ma 19-09-22 20:00 s-Gravenpolder The Blue Factor Rholex B.V. 8-5 A. Mondeel
1-006 Ma 19-09 20:00 Goes H1 J. Meulenberg
1-006 Ma 19-09-22 20:00 Goes H1 Den Hollander Bouw en Advies Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. 5-4 J. Meulenberg
1-007 Ma 19-09 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-007 Ma 19-09-22 20:00 Goes H3 Corstanje Assurantien Steketee Computers 7-2 G. Dolman
3-009 Ma 19-09 21:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-009 Ma 19-09-22 21:00 s Gravenpolder Roompot Vakanties Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 4-6 M. Wagenaar
1-008 Ma 19-09 21:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-008 Ma 19-09-22 21:00 Goes H3 FM Sranang De Bruine 10-6 A.D. van Wichen
3-006 Ma 19-09 21:00 Goes H1 J. Meulenberg
3-006 Ma 19-09-22 21:00 Goes H1 Delmeco AddMark 2-8 J. Meulenberg
1-009 Ma 19-09 22:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-009 Ma 19-09-22 22:00 Goes H3 S.V.Wachters Faasse Dredging 7-2 A.D. van Wichen
3-010 Ma 19-09 22:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-010 Ma 19-09-22 22:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery Mark en Maten 1-8 M. Wagenaar
2-005 Wo 21-09 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-005 Wo 21-09-22 19:00 Goes H3 LI Sports Car Collect 0-3 A. El Kharbouchi LI Sports afgemeld
3-007 Wo 21-09 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
3-007 Wo 21-09-22 20:00 Goes H3 ATA Engineering ZVV DVO17 6-5 A. El Kharbouchi
2-007 Wo 21-09 21:00 Goes H3 J.L. Francke
2-007 Wo 21-09-22 21:00 Goes H3 Rood-Wit Goes Luctor Heinkenszand 8-6 J.L. Francke
3-008 Wo 21-09 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-008 Wo 21-09-22 22:00 Goes H3 Intersport Goes Colijn IT 4-0 J.L. Francke
Week 39
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-013 Ma 26-09 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-013 Ma 26-09-22 19:00 Goes H3 De Bruine S.V.Wachters 2-6 G. Dolman
2-010 Ma 26-09 19:00 s-Gravenpolder A. Nabil
2-010 Ma 26-09-22 19:00 s-Gravenpolder Groenwegen & Lukaart LI Sports 3-3 A. Nabil
3-011 Ma 26-09 20:00 Goes H1 A. El Kharbouchi
3-011 Ma 26-09-22 20:00 Goes H1 AddMark Intersport Goes 5-4 A. El Kharbouchi
1-012 Ma 26-09 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-012 Ma 26-09-22 20:00 Goes H3 Corstanje Assurantien Den Hollander Bouw en Advies 7-2 G. Dolman
3-014 Ma 26-09 20:00 s Gravenpolder A. Nabil
3-014 Ma 26-09-22 20:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Zeeland Refinery 3-0 A. Nabil Zeeland Refinery afgemeld
1-011 Ma 26-09 21:00 Goes H3 M. Bleumink
1-011 Ma 26-09-22 21:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. FM Sranang 5-6 M. Bleumink
2-011 Ma 26-09 21:00 s-Gravenpolder A. Nabil
2-011 Ma 26-09-22 21:00 s-Gravenpolder Luctor Heinkenszand The Blue Factor 2-5 A. Nabil
1-014 Ma 26-09 21:00 Goes H1 A. El Kharbouchi
1-014 Ma 26-09-22 21:00 Goes H1 Faasse Dredging Verkoophoek Goes 7-3 A. El Kharbouchi
1-015 Ma 26-09 22:00 Goes H3 M. Bleumink
1-015 Ma 26-09-22 22:00 Goes H3 Steketee Computers Profile Tyrecenter 0-3 M. Bleumink Steketee Computers afgemeld
3-013 Ma 26-09 22:00 s Gravenplder A. Nabil
3-013 Ma 26-09-22 22:00 s Gravenplder Colijn IT Roompot Vakanties 3-1 A. Nabil
2-012 Wo 28-09 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-012 Wo 28-09-22 19:00 Goes H3 Vierlinden Goes Spectrum Schildersbedrijf 4-3 A. El Kharbouchi
2-009 Wo 28-09 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-009 Wo 28-09-22 20:00 Goes H3 Car Collect Rood-Wit Goes 7-11 A. El Kharbouchi
3-012 Wo 28-09 21:00 Goes H3 J.L. Francke
3-012 Wo 28-09-22 21:00 Goes H3 ATA Engineering Delmeco 4-5 J.L. Francke
3-015 Wo 28-09 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-015 Wo 28-09-22 22:00 Goes H3 ZVV DVO17 Taxi Kole 3-13 J.L. Francke
Week 40
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-018 Ma 03-10 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-018 Ma 03-10-22 19:00 Goes H3 Verkoophoek Goes De Bruine 3-15 G. Dolman
3-020 Ma 03-10 19:00 s Gravenpolder A. Nabil
3-020 Ma 03-10-22 19:00 s Gravenpolder Taxi Kole Mark en Maten 1-2 A. Nabil
3-017 Ma 03-10 20:00 s Gravenpolder A. Nabil
3-017 Ma 03-10-22 20:00 s Gravenpolder Intersport Goes ATA Engineering 5-6 A. Nabil
3-016 Ma 03-10 20:00 Goes H1 A. Mondeel
3-016 Ma 03-10-22 20:00 Goes H1 Roompot Vakanties AddMark 2-2 A. Mondeel
1-019 Ma 03-10 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-019 Ma 03-10-22 20:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies Steketee Computers 11-3 G. Dolman
1-016 Ma 03-10 21:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-016 Ma 03-10-22 21:00 Goes H3 S.V.Wachters Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. 10-2 A.D. van Wichen
1-017 Ma 03-10 21:00 Goes H1 A. Mondeel
1-017 Ma 03-10-22 21:00 Goes H1 FM Sranang Corstanje Assurantien 5-4 A. Mondeel
3-018 Ma 03-10 21:00 s Gravenpolder A. Nabil
3-018 Ma 03-10-22 21:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery Colijn IT 8-4 A. Nabil
2-013 Ma 03-10 22:00 sGravenpolder D. Skoric
2-013 Ma 03-10-22 22:00 sGravenpolder The Blue Factor Car Collect 3-0 D. Skoric Car Collect afgemeld
1-020 Ma 03-10 22:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-020 Ma 03-10-22 22:00 Goes H3 Profile Tyrecenter Faasse Dredging 4-3 A.D. van Wichen
2-016 Wo 05-10 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-016 Wo 05-10-22 19:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf Rholex B.V. 6-6 A. El Kharbouchi
2-015 Wo 05-10 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-015 Wo 05-10-22 20:00 Goes H3 LI Sports Vierlinden Goes 4-2 A. El Kharbouchi
2-014 Wo 05-10 21:00 Goes H3 A. Nabil
2-014 Wo 05-10-22 21:00 Goes H3 Rood-Wit Goes Groenwegen & Lukaart 4-3 A. Nabil
3-019 Wo 05-10 22:00 Goes H3 A. Nabil
3-019 Wo 05-10-22 22:00 Goes H3 Delmeco ZVV DVO17 7-2 A. Nabil
Week 41
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-021 Ma 10-10 19:00 s-Gravenpolder G. Dolman
1-021 Ma 10-10-22 19:00 s-Gravenpolder Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Verkoophoek Goes 5-2 G. Dolman
1-025 Ma 10-10 19:00 Goes H3 A. Mondeel
1-025 Ma 10-10-22 19:00 Goes H3 Steketee Computers Faasse Dredging 2-6 A. Mondeel
3-024 Ma 10-10 20:00 Goes H1 M. Wagenaar
3-024 Ma 10-10-22 20:00 Goes H1 Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Taxi Kole 4-3 M. Wagenaar
1-023 Ma 10-10 20:00 Goes H3 A. Mondeel
1-023 Ma 10-10-22 20:00 Goes H3 De Bruine Profile Tyrecenter 6-3 A. Mondeel
2-017 Ma 10-10 20:00 sGravenpolder G. Dolman
2-017 Ma 10-10-22 20:00 sGravenpolder Groenwegen & Lukaart The Blue Factor 15-7 G. Dolman
3-021 Ma 10-10 21:00 s Gravenpolder D. Skoric
3-021 Ma 10-10-22 21:00 s Gravenpolder AddMark Zeeland Refinery 13-2 D. Skoric
3-022 Ma 10-10 21:00 Goes H1 M. Wagenaar
3-022 Ma 10-10-22 21:00 Goes H1 ATA Engineering Roompot Vakanties 5-0 M. Wagenaar
1-024 Ma 10-10 21:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-024 Ma 10-10-22 21:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies FM Sranang 1-6 A.D. van Wichen
3-025 Ma 10-10 22:00 s Gravenpolder D. Skoric
3-025 Ma 10-10-22 22:00 s Gravenpolder ZVV DVO17 Mark en Maten 1-4 D. Skoric
1-022 Ma 10-10 22:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-022 Ma 10-10-22 22:00 Goes H3 Corstanje Assurantien S.V.Wachters 2-4 A.D. van Wichen
2-020 Wo 12-10 19:00 Goes H3 A. Mondeel
2-020 Wo 12-10-22 19:00 Goes H3 Vierlinden Goes Rholex B.V. 0-2 A. Mondeel
2-018 Wo 12-10 20:00 Goes H3 A. Mondeel
2-018 Wo 12-10-22 20:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Spectrum Schildersbedrijf 5-5 A. Mondeel
2-019 Wo 12-10 21:00 Goes H3 J. Meulenberg
2-019 Wo 12-10-22 21:00 Goes H3 LI Sports Rood-Wit Goes 5-5 J. Meulenberg
3-023 Wo 12-10 22:00 Goes H3 J. Meulenberg
3-023 Wo 12-10-22 22:00 Goes H3 Delmeco Intersport Goes 2-4 J. Meulenberg
Week 42
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-026 Ma 17-10 19:00 Goes H3 M. Bleumink
1-026 Ma 17-10-22 19:00 Goes H3 Profile Tyrecenter Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. 7-8 M. Bleumink
3-030 Ma 17-10 19:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-030 Ma 17-10-22 19:00 s Gravenpolder Intersport Goes ZVV DVO17 6-5 M. Wagenaar
1-027 Ma 17-10 20:00 Goes H1 A.D. van Wichen
1-027 Ma 17-10-22 20:00 Goes H1 Verkoophoek Goes Corstanje Assurantien 4-12 A.D. van Wichen
1-028 Ma 17-10 20:00 Goes H3 M. Bleumink
1-028 Ma 17-10-22 20:00 Goes H3 Faasse Dredging De Bruine 3-5 M. Bleumink
3-026 Ma 17-10 20:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-026 Ma 17-10-22 20:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery ATA Engineering 3-6 M. Wagenaar
2-024 Ma 17-10 21:00 s-Gravenpolder A. Mondeel
2-024 Ma 17-10-22 21:00 s-Gravenpolder Rood-Wit Goes Vierlinden Goes 3-0 A. Mondeel
3-027 Ma 17-10 21:00 Goes H1 A.D. van Wichen
3-027 Ma 17-10-22 21:00 Goes H1 Taxi Kole Colijn IT 2-2 A.D. van Wichen
1-029 Ma 17-10 21:00 Goes H3 M. Bleumink
1-029 Ma 17-10-22 21:00 Goes H3 S.V.Wachters Den Hollander Bouw en Advies 3-0 M. Bleumink Den Hollander afgemeld
2-023 Ma 17-10 22:00 s gravenpolder A. Mondeel
2-023 Ma 17-10-22 22:00 s gravenpolder The Blue Factor LI Sports 3-0 A. Mondeel LI Sports afgemeld
1-030 Ma 17-10 22:00 Goes H3 D. Skoric
1-030 Ma 17-10-22 22:00 Goes H3 FM Sranang Steketee Computers 3-0 D. Skoric Steketee Computers afgemeld
3-028 Wo 19-10 19:00 Goes H3 J. Meulenberg
3-028 Wo 19-10-22 19:00 Goes H3 Roompot Vakanties Delmeco 2-3 J. Meulenberg
2-022 Wo 19-10 20:00 Goes H3 J. Meulenberg
2-022 Wo 19-10-22 20:00 Goes H3 Rholex B.V. Luctor Heinkenszand 3-0 J. Meulenberg
3-029 Wo 19-10 21:00 Goes H3 J.L. Francke
3-029 Wo 19-10-22 21:00 Goes H3 Mark en Maten Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 2-5 J.L. Francke
2-021 Wo 19-10 22:00 Goes H3 J.L. Francke
2-021 Wo 19-10-22 22:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf Car Collect 0-3 J.L. Francke Spectrum Schildersbedrijf afgemeld
Week 44
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-031 Ma 31-10 19:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-031 Ma 31-10-22 19:00 s Gravenpolder AddMark Taxi Kole 12-2 A.D. van Wichen
1-031 Ma 31-10 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-031 Ma 31-10-22 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Faasse Dredging 3-5 G. Dolman
3-032 Ma 31-10 20:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-032 Ma 31-10-22 20:00 s Gravenpolder Colijn IT Mark en Maten 2-6 A.D. van Wichen
1-034 Ma 31-10 20:00 Goes H1 A. Mondeel
1-034 Ma 31-10-22 20:00 Goes H1 Den Hollander Bouw en Advies Verkoophoek Goes 9-2 A. Mondeel
2-026 Ma 31-10 21:00 Goes H1 A. Mondeel
2-026 Ma 31-10-22 21:00 Goes H1 Groenwegen & Lukaart Spectrum Schildersbedrijf 6-3 A. Mondeel
1-033 Ma 31-10 21:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-033 Ma 31-10-22 21:00 Goes H3 Steketee Computers De Bruine 3-10 A.D. van Wichen
3-033 Ma 31-10 21:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-033 Ma 31-10-22 21:00 s Gravenpolder Delmeco Zeeland Refinery 5-2 M. Wagenaar
3-035 Ma 31-10 22:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-035 Ma 31-10-22 22:00 s Gravenpolder Intersport Goes Roompot Vakanties 4-6 M. Wagenaar
1-035 Ma 31-10 22:00 Goes H3 G. Dolman
1-035 Ma 31-10-22 22:00 Goes H3 FM Sranang S.V.Wachters 7-2 G. Dolman wedstrijd verzet naar 20.00uur
2-027 Wo 02-11 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-027 Wo 02-11-22 19:00 Goes H3 Vierlinden Goes Luctor Heinkenszand 6-4 A. El Kharbouchi
2-028 Wo 02-11 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-028 Wo 02-11-22 20:00 Goes H3 Rood-Wit Goes The Blue Factor 10-8 A. El Kharbouchi
2-025 Wo 02-11 21:00 Goes H3 J.L. Francke
2-025 Wo 02-11-22 21:00 Goes H3 Car Collect Rholex B.V. 11-3 J.L. Francke
3-034 Wo 02-11 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-034 Wo 02-11-22 22:00 Goes H3 ZVV DVO17 Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 8-7 J.L. Francke
Week 45
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
2-030 Ma 07-11 19:00 sGravenpolder M. Wagenaar
2-030 Ma 07-11-22 19:00 sGravenpolder Rholex B.V. Groenwegen & Lukaart 3-4 M. Wagenaar
1-036 Ma 07-11 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-036 Ma 07-11-22 19:00 Goes H3 De Bruine Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. 7-2 G. Dolman
3-036 Ma 07-11 20:00 Goes H1 M. Bleumink
3-036 Ma 07-11-22 20:00 Goes H1 Mark en Maten AddMark 3-5 M. Bleumink
1-037 Ma 07-11 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-037 Ma 07-11-22 20:00 Goes H3 Faasse Dredging Corstanje Assurantien 1-7 G. Dolman
3-038 Ma 07-11 20:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-038 Ma 07-11-22 20:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Colijn IT 1-2 M. Wagenaar
1-039 Ma 07-11 21:00 Goes H1 M. Bleumink
1-039 Ma 07-11-22 21:00 Goes H1 Verkoophoek Goes FM Sranang 1-13 M. Bleumink
1-038 Ma 07-11 21:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
1-038 Ma 07-11-22 21:00 Goes H3 Profile Tyrecenter Den Hollander Bouw en Advies 5-4 A. El Kharbouchi
3-039 Ma 07-11 21:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-039 Ma 07-11-22 21:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery Intersport Goes 5-9 A.D. van Wichen
3-040 Ma 07-11 22:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-040 Ma 07-11-22 22:00 s Gravenpolder Roompot Vakanties ZVV DVO17 5-4 A.D. van Wichen
1-040 Ma 07-11 22:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
1-040 Ma 07-11-22 22:00 Goes H3 Steketee Computers S.V.Wachters 0-4 A. El Kharbouchi
2-031 Wo 09-11 20:00 Goes H3 J.L. Francke
2-031 Wo 09-11-22 20:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf LI Sports 6-3 J.L. Francke
2-029 Wo 09-11 21:00 Goes H3 J.L. Francke
2-029 Wo 09-11-22 21:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Car Collect 6-10 J.L. Francke
3-037 Wo 09-11 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-037 Wo 09-11-22 22:00 Goes H3 Taxi Kole ATA Engineering 4-10 J.L. Francke
Week 46
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-041 Ma 14-11 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-041 Ma 14-11-22 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Steketee Computers 5-2 G. Dolman
2-033 Ma 14-11 19:00 sGravenpolder A.D. van Wichen
2-033 Ma 14-11-22 19:00 sGravenpolder Car Collect Vierlinden Goes 6-6 A.D. van Wichen
3-041 Ma 14-11 20:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-041 Ma 14-11-22 20:00 s Gravenpolder AddMark Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 5-3 A.D. van Wichen
1-042 Ma 14-11 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-042 Ma 14-11-22 20:00 Goes H3 Corstanje Assurantien De Bruine 5-8 G. Dolman
1-045 Ma 14-11 20:00 Goes H1 A. Mondeel
1-045 Ma 14-11-22 20:00 Goes H1 S.V.Wachters Verkoophoek Goes 10-1 A. Mondeel
2-034 Ma 14-11 21:00 Goes H1 A. Mondeel
2-034 Ma 14-11-22 21:00 Goes H1 Groenwegen & Lukaart Luctor Heinkenszand 6-3 A. Mondeel
1-043 Ma 14-11 21:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
1-043 Ma 14-11-22 21:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies Faasse Dredging 5-4 A. El Kharbouchi
3-043 Ma 14-11 21:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-043 Ma 14-11-22 21:00 s Gravenpolder ZVV DVO17 Colijn IT 3-0 M. Wagenaar
3-042 Ma 14-11 22:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-042 Ma 14-11-22 22:00 s Gravenpolder ATA Engineering Mark en Maten 6-2 M. Wagenaar
1-044 Ma 14-11 22:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
1-044 Ma 14-11-22 22:00 Goes H3 FM Sranang Profile Tyrecenter 9-3 A. El Kharbouchi
2-036 Wo 16-11 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-036 Wo 16-11-22 19:00 Goes H3 Rood-Wit Goes Spectrum Schildersbedrijf 5-14 A. El Kharbouchi
2-035 Wo 16-11 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-035 Wo 16-11-22 20:00 Goes H3 LI Sports Rholex B.V. A. El Kharbouchi LI Sports afgemeld
3-044 Wo 16-11 21:00 Goes H3 D. Skoric
3-044 Wo 16-11-22 21:00 Goes H3 Delmeco Taxi Kole 5-3 D. Skoric
3-045 Wo 16-11 22:00 Goes H3 D. Skoric
3-045 Wo 16-11-22 22:00 Goes H3 Roompot Vakanties Zeeland Refinery 5-12 D. Skoric
Week 47
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-050 Ma 21-11 19:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-050 Ma 21-11-22 19:00 s Gravenpolder ZVV DVO17 Zeeland Refinery 0-10 M. Wagenaar
1-049 Ma 21-11 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-049 Ma 21-11-22 19:00 Goes H3 S.V.Wachters Profile Tyrecenter 4-0 G. Dolman
1-047 Ma 21-11 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-047 Ma 21-11-22 20:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies De Bruine 4-9 G. Dolman
3-047 Ma 21-11 20:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-047 Ma 21-11-22 20:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex ATA Engineering 3-5 M. Wagenaar
1-050 Ma 21-11 20:00 Goes H1
1-050 Ma 21-11-22 20:00 Goes H1 Verkoophoek Goes Steketee Computers 3-0 Steketee Computers afgemeld
3-046 Ma 21-11 21:00 Goes H3 A.D. van Wichen
3-046 Ma 21-11-22 21:00 Goes H3 Colijn IT AddMark 7-3 A.D. van Wichen
1-048 Ma 21-11 21:00 Goes H1
1-048 Ma 21-11-22 21:00 Goes H1 FM Sranang Faasse Dredging 3-0 Faasse Dredging afgemeld
3-049 Ma 21-11 21:00 s Gravenpolder M. Wagenaar
3-049 Ma 21-11-22 21:00 s Gravenpolder Taxi Kole Intersport Goes 7-3 M. Wagenaar
1-046 Ma 21-11 22:00 Goes H3 A.D. van Wichen
1-046 Ma 21-11-22 22:00 Goes H3 Corstanje Assurantien Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. 2-2 A.D. van Wichen
2-038 Wo 23-11 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-038 Wo 23-11-22 19:00 Goes H3 LI Sports Luctor Heinkenszand 4-3 A. El Kharbouchi
2-039 Wo 23-11 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-039 Wo 23-11-22 20:00 Goes H3 Rood-Wit Goes Rholex B.V. 4-4 A. El Kharbouchi
3-048 Wo 23-11 21:00 Goes H3 J.L. Francke
3-048 Wo 23-11-22 21:00 Goes H3 Mark en Maten Delmeco 3-3 J.L. Francke
2-040 Wo 23-11 22:00 Goes H3 J.L. Francke
2-040 Wo 23-11-22 22:00 Goes H3 The Blue Factor Spectrum Schildersbedrijf 3-9 J.L. Francke
Week 48
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
B02 Ma 28-11 19:00 Gs H3 G. Dolman
B02 Ma 28-11-22 19:00 Gs H3 De Bruine Steketee Computers 11-6 G. Dolman
3-052 Ma 28-11 19:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-052 Ma 28-11-22 19:00 s Gravenpolder ATA Engineering Colijn IT A.D. van Wichen
B06 Ma 28-11 20:00 s-Gravenpolder A.D. van Wichen
B06 Ma 28-11-22 20:00 s-Gravenpolder LI Sports ZVV DVO17 12-4 A.D. van Wichen
B04 Ma 28-11 20:00 Gs H3 G. Dolman
B04 Ma 28-11-22 20:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Aannemingbedrijf Fraanje 9-3 G. Dolman
B07 Ma 28-11 21:00 s-Gravenpolder A. Mondeel
B07 Ma 28-11-22 21:00 s-Gravenpolder S.V.Wachters Den Hollander Bouw en Advies 6-2 A. Mondeel
B05 Ma 28-11 21:00 Gs H3
B05 Ma 28-11-22 21:00 Gs H3 Car Collect Faasse Dredging Car Collect afgemeld
B01 Ma 28-11 22:00 s-Gravenpolder A. Mondeel
B01 Ma 28-11-22 22:00 s-Gravenpolder Marc en Maten Rood-Wit Goes 1-11 A. Mondeel
Week 49
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
2-042 Ma 05-12 19:00 Goes H3 G. Dolman
2-042 Ma 05-12-22 19:00 Goes H3 Vierlinden Goes Groenwegen & Lukaart G. Dolman
1-052 Ma 05-12 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-052 Ma 05-12-22 20:00 Goes H3 Steketee Computers Corstanje Assurantien G. Dolman
1-055 Ma 05-12 20:00 Goes H1 A.D. van Wichen
1-055 Ma 05-12-22 20:00 Goes H1 Profile Tyrecenter Verkoophoek Goes A.D. van Wichen
3-054 Ma 05-12 20:00 s Gravenpolder J. Meulenberg
3-054 Ma 05-12-22 20:00 s Gravenpolder Intersport Goes Mark en Maten J. Meulenberg
3-051 Ma 05-12 21:00 s Gravenpolder J. Meulenberg
3-051 Ma 05-12-22 21:00 s Gravenpolder AddMark ZVV DVO17 J. Meulenberg
1-053 Ma 05-12 21:00 Goes H3 D. Skoric
1-053 Ma 05-12-22 21:00 Goes H3 De Bruine FM Sranang D. Skoric
3-055 Ma 05-12 21:00 Goes H1 A.D. van Wichen
3-055 Ma 05-12-22 21:00 Goes H1 Roompot Vakanties Taxi Kole A.D. van Wichen
1-054 Ma 05-12 22:00 Goes H3 D. Skoric
1-054 Ma 05-12-22 22:00 Goes H3 Faasse Dredging S.V.Wachters D. Skoric
2-044 Wo 07-12 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-044 Wo 07-12-22 19:00 Goes H3 Rholex B.V. The Blue Factor A. El Kharbouchi
3-053 Wo 07-12 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
3-053 Wo 07-12-22 20:00 Goes H3 Delmeco Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex A. El Kharbouchi
2-041 Wo 07-12 21:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-041 Wo 07-12-22 21:00 Goes H3 Car Collect LI Sports A. El Kharbouchi
2-043 Wo 07-12 22:00 Goes H3 A. Mondeel
2-043 Wo 07-12-22 22:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Rood-Wit Goes A. Mondeel Luctor Heinkenszand afgemeld
Week 50
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-056 Ma 12-12 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-056 Ma 12-12-22 19:00 Goes H3 FM Sranang Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. G. Dolman
3-056 Ma 12-12 19:00 s Gravenpolder J. Meulenberg
3-056 Ma 12-12-22 19:00 s Gravenpolder ATA Engineering AddMark J. Meulenberg
1-057 Ma 12-12 20:00 Goes H3 G. Dolman
1-057 Ma 12-12-22 20:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies Corstanje Assurantien G. Dolman
3-058 Ma 12-12 20:00 s Gravenpolder J. Meulenberg
3-058 Ma 12-12-22 20:00 s Gravenpolder Intersport Goes Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex J. Meulenberg
1-059 Ma 12-12 20:00 Goes H1 A. Mondeel
1-059 Ma 12-12-22 20:00 Goes H1 Verkoophoek Goes Faasse Dredging A. Mondeel
1-058 Ma 12-12 21:00 Goes H3 D. Skoric
1-058 Ma 12-12-22 21:00 Goes H3 S.V.Wachters De Bruine D. Skoric
2-046 Ma 12-12 21:00 Goes H1 A. Mondeel
2-046 Ma 12-12-22 21:00 Goes H1 LI Sports Groenwegen & Lukaart A. Mondeel
3-059 Ma 12-12 21:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
3-059 Ma 12-12-22 21:00 s Gravenpolder Roompot Vakanties Mark en Maten A.D. van Wichen
1-060 Ma 12-12 22:00 Goes H3 D. Skoric
1-060 Ma 12-12-22 22:00 Goes H3 Profile Tyrecenter Steketee Computers D. Skoric
2-047 Ma 12-12 22:00 s Gravenpolder A.D. van Wichen
2-047 Ma 12-12-22 22:00 s Gravenpolder The Blue Factor Luctor Heinkenszand A.D. van Wichen
2-048 Wo 14-12 19:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
2-048 Wo 14-12-22 19:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf Vierlinden Goes A. El Kharbouchi
3-060 Wo 14-12 20:00 Goes H3 A. El Kharbouchi
3-060 Wo 14-12-22 20:00 Goes H3 Zeeland Refinery Taxi Kole A. El Kharbouchi
2-045 Wo 14-12 21:00 Goes H3 J.L. Francke
2-045 Wo 14-12-22 21:00 Goes H3 Rood-Wit Goes Car Collect J.L. Francke
3-057 Wo 14-12 22:00 Goes H3 J.L. Francke
3-057 Wo 14-12-22 22:00 Goes H3 Delmeco Colijn IT J.L. Francke
Week 3
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
2-053 Ma 16-01 19:00 s Gravenpolder
2-053 Ma 16-01-23 19:00 s Gravenpolder The Blue Factor Groenwegen & Lukaart
1-068 Ma 16-01 19:00 Goes H3
1-068 Ma 16-01-23 19:00 Goes H3 Profile Tyrecenter De Bruine
3-068 Ma 16-01 20:00 s Gravenpolder
3-068 Ma 16-01-23 20:00 s Gravenpolder Roompot Vakanties Colijn IT
1-066 Ma 16-01 20:00 Goes H1
1-066 Ma 16-01-23 20:00 Goes H1 Verkoophoek Goes Aannemingsbedrijf Fraanje B.V.
1-067 Ma 16-01 20:00 Goes H3
1-067 Ma 16-01-23 20:00 Goes H3 S.V.Wachters Corstanje Assurantien
3-066 Ma 16-01 21:00 Goes H1
3-066 Ma 16-01-23 21:00 Goes H1 Intersport Goes AddMark
3-069 Ma 16-01 21:00 s Gravenpolder
3-069 Ma 16-01-23 21:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
1-069 Ma 16-01 21:00 Goes H3
1-069 Ma 16-01-23 21:00 Goes H3 FM Sranang Den Hollander Bouw en Advies
3-070 Ma 16-01 22:00 s Gravenpolder
3-070 Ma 16-01-23 22:00 s Gravenpolder Taxi Kole ZVV DVO17
1-070 Ma 16-01 22:00 Goes H3
1-070 Ma 16-01-23 22:00 Goes H3 Faasse Dredging Steketee Computers
2-056 Wo 18-01 19:00 Goes H3
2-056 Wo 18-01-23 19:00 Goes H3 Rholex B.V. Vierlinden Goes
3-067 Wo 18-01 20:00 Goes H3
3-067 Wo 18-01-23 20:00 Goes H3 Delmeco ATA Engineering
2-054 Wo 18-01 21:00 Goes H3
2-054 Wo 18-01-23 21:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf Luctor Heinkenszand
2-055 Wo 18-01 22:00 Goes H3
2-055 Wo 18-01-23 22:00 Goes H3 Rood-Wit Goes LI Sports
Week 4
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
2-057 Ma 23-01 19:00 s Gravenpolder
2-057 Ma 23-01-23 19:00 s Gravenpolder Car Collect Spectrum Schildersbedrijf
1-071 Ma 23-01 19:00 Goes H3
1-071 Ma 23-01-23 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Profile Tyrecenter
1-072 Ma 23-01 20:00 Goes H1
1-072 Ma 23-01-23 20:00 Goes H1 Corstanje Assurantien Verkoophoek Goes
1-073 Ma 23-01 20:00 Goes H3
1-073 Ma 23-01-23 20:00 Goes H3 De Bruine Faasse Dredging
3-075 Ma 23-01 20:00 s Gravenpolder
3-075 Ma 23-01-23 20:00 s Gravenpolder Mark en Maten Taxi Kole
3-073 Ma 23-01 21:00 s Gravenpolder
3-073 Ma 23-01-23 21:00 s Gravenpolder Colijn IT Zeeland Refinery
2-059 Ma 23-01 21:00 Goes H1
2-059 Ma 23-01-23 21:00 Goes H1 LI Sports The Blue Factor
1-074 Ma 23-01 21:00 Goes H3
1-074 Ma 23-01-23 21:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies S.V.Wachters
1-075 Ma 23-01 22:00 Goes H3
1-075 Ma 23-01-23 22:00 Goes H3 Steketee Computers FM Sranang
3-071 Ma 23-01 22:00 s Gravenpolder
3-071 Ma 23-01-23 22:00 s Gravenpolder AddMark Roompot Vakanties
2-060 Wo 25-01 19:00 Goes H3
2-060 Wo 25-01-23 19:00 Goes H3 Vierlinden Goes Rood-Wit Goes
3-074 Wo 25-01 20:00 Goes H3
3-074 Wo 25-01-23 20:00 Goes H3 ZVV DVO17 Delmeco
3-072 Wo 25-01 21:00 Goes H3
3-072 Wo 25-01-23 21:00 Goes H3 ATA Engineering Intersport Goes
2-058 Wo 25-01 22:00 Goes H3
2-058 Wo 25-01-23 22:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Rholex B.V.
Week 5
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-076 Ma 30-01 19:00 Goes H3
1-076 Ma 30-01-23 19:00 Goes H3 Faasse Dredging Aannemingsbedrijf Fraanje B.V.
3-077 Ma 30-01 19:00 s Gravenpolder
3-077 Ma 30-01-23 19:00 s Gravenpolder Roompot Vakanties ATA Engineering
3-079 Ma 30-01 20:00 s Gravenpolder
3-079 Ma 30-01-23 20:00 s Gravenpolder Taxi Kole Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
2-062 Ma 30-01 20:00 Goes H1
2-062 Ma 30-01-23 20:00 Goes H1 Spectrum Schildersbedrijf Groenwegen & Lukaart
1-077 Ma 30-01 20:00 Goes H3
1-077 Ma 30-01-23 20:00 Goes H3 Profile Tyrecenter Corstanje Assurantien
1-078 Ma 30-01 21:00 Goes H3
1-078 Ma 30-01-23 21:00 Goes H3 De Bruine Steketee Computers
3-080 Ma 30-01 21:00 s Gravenpolder
3-080 Ma 30-01-23 21:00 s Gravenpolder Mark en Maten ZVV DVO17
1-079 Ma 30-01 21:00 Goes H1
1-079 Ma 30-01-23 21:00 Goes H1 Verkoophoek Goes Den Hollander Bouw en Advies
1-080 Ma 30-01 22:00 Goes H3
1-080 Ma 30-01-23 22:00 Goes H3 S.V.Wachters FM Sranang
3-076 Ma 30-01 22:00 s Gravenpolder
3-076 Ma 30-01-23 22:00 s Gravenpolder Zeeland Refinery AddMark
2-063 Wo 01-02 19:00 Goes H3
2-063 Wo 01-02-23 19:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Vierlinden Goes
2-061 Wo 01-02 20:00 Goes H3
2-061 Wo 01-02-23 20:00 Goes H3 Rholex B.V. Car Collect
3-078 Wo 01-02 21:00 Goes H3
3-078 Wo 01-02-23 21:00 Goes H3 Intersport Goes Delmeco
2-064 Wo 01-02 22:00 Goes H3
2-064 Wo 01-02-23 22:00 Goes H3 The Blue Factor Rood-Wit Goes
Week 6
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-081 Ma 06-02 19:00 Goes H3
1-081 Ma 06-02-23 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. De Bruine
3-081 Ma 06-02 19:00 s Gravenpolder
3-081 Ma 06-02-23 19:00 s Gravenpolder ATA Engineering Zeeland Refinery
3-084 Ma 06-02 20:00 s Gravenpolder
3-084 Ma 06-02-23 20:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Mark en Maten
2-066 Ma 06-02 20:00 Goes H1
2-066 Ma 06-02-23 20:00 Goes H1 Groenwegen & Lukaart Rholex B.V.
1-082 Ma 06-02 20:00 Goes H3
1-082 Ma 06-02-23 20:00 Goes H3 Corstanje Assurantien Faasse Dredging
1-083 Ma 06-02 21:00 Goes H3
1-083 Ma 06-02-23 21:00 Goes H3 Den Hollander Bouw en Advies Profile Tyrecenter
3-085 Ma 06-02 21:00 s Gravenpolder
3-085 Ma 06-02-23 21:00 s Gravenpolder ZVV DVO17 Intersport Goes
1-084 Ma 06-02 21:00 Goes H1
1-084 Ma 06-02-23 21:00 Goes H1 FM Sranang Verkoophoek Goes
3-082 Ma 06-02 22:00 s Gravenpolder
3-082 Ma 06-02-23 22:00 s Gravenpolder Colijn IT Taxi Kole
1-085 Ma 06-02 22:00 Goes H3
1-085 Ma 06-02-23 22:00 Goes H3 S.V.Wachters Steketee Computers
2-065 Wo 08-02 19:00 Goes H3
2-065 Wo 08-02-23 19:00 Goes H3 Car Collect Luctor Heinkenszand
2-067 Wo 08-02 20:00 Goes H3
2-067 Wo 08-02-23 20:00 Goes H3 LI Sports Spectrum Schildersbedrijf
2-068 Wo 08-02 21:00 Goes H3
2-068 Wo 08-02-23 21:00 Goes H3 The Blue Factor Vierlinden Goes
3-083 Wo 08-02 22:00 Goes H3
3-083 Wo 08-02-23 22:00 Goes H3 Delmeco Roompot Vakanties
Week 7
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-086 Ma 13-02 19:00 Goes H3
1-086 Ma 13-02-23 19:00 Goes H3 Steketee Computers Aannemingsbedrijf Fraanje B.V.
3-089 Ma 13-02 19:00 s Gravenpolder
3-089 Ma 13-02-23 19:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex ZVV DVO17
2-069 Ma 13-02 20:00 Goes H1
2-069 Ma 13-02-23 20:00 Goes H1 Vierlinden Goes Car Collect
1-087 Ma 13-02 20:00 Goes H3
1-087 Ma 13-02-23 20:00 Goes H3 De Bruine Corstanje Assurantien
3-087 Ma 13-02 20:00 s Gravenpolder
3-087 Ma 13-02-23 20:00 s Gravenpolder Mark en Maten Colijn IT
1-088 Ma 13-02 21:00 Goes H3
1-088 Ma 13-02-23 21:00 Goes H3 Faasse Dredging Den Hollander Bouw en Advies
3-090 Ma 13-02 21:00 s Gravenpoldr
3-090 Ma 13-02-23 21:00 s Gravenpoldr Roompot Vakanties Intersport Goes
1-090 Ma 13-02 21:00 Goes H1
1-090 Ma 13-02-23 21:00 Goes H1 Verkoophoek Goes S.V.Wachters
3-086 Ma 13-02 22:00 s Gravenpolder
3-086 Ma 13-02-23 22:00 s Gravenpolder Taxi Kole AddMark
1-089 Ma 13-02 22:00 Goes H3
1-089 Ma 13-02-23 22:00 Goes H3 Profile Tyrecenter FM Sranang
2-070 Wo 15-02 19:00 Goes H3
2-070 Wo 15-02-23 19:00 Goes H3 Luctor Heinkenszand Groenwegen & Lukaart
2-071 Wo 15-02 20:00 Goes H3
2-071 Wo 15-02-23 20:00 Goes H3 Rholex B.V. LI Sports
2-072 Wo 15-02 21:00 Goes H3
2-072 Wo 15-02-23 21:00 Goes H3 Spectrum Schildersbedrijf Rood-Wit Goes
3-088 Wo 15-02 22:00 Goes H3
3-088 Wo 15-02-23 22:00 Goes H3 Zeeland Refinery Delmeco
Week 8
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
2-050 Ma 20-02 19:00 s Gravenpolder
2-050 Ma 20-02-23 19:00 s Gravenpolder Groenwegen & Lukaart Rood-Wit Goes
1-061 Ma 20-02 19:00 Goes H3
1-061 Ma 20-02-23 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. S.V.Wachters
3-062 Ma 20-02 20:00 Goes H1
3-062 Ma 20-02-23 20:00 Goes H1 ZVV DVO17 ATA Engineering
1-065 Ma 20-02 20:00 Goes H3
1-065 Ma 20-02-23 20:00 Goes H3 Faasse Dredging Profile Tyrecenter
3-065 Ma 20-02 20:00 s Gravenpolder
3-065 Ma 20-02-23 20:00 s Gravenpolder Mark en Maten Zeeland Refinery
1-064 Ma 20-02 21:00 Goes H3
1-064 Ma 20-02-23 21:00 Goes H3 Steketee Computers Den Hollander Bouw en Advies
1-063 Ma 20-02 21:00 Goes H1
1-063 Ma 20-02-23 21:00 Goes H1 De Bruine Verkoophoek Goes
3-064 Ma 20-02 21:00 s Gravenpolder
3-064 Ma 20-02-23 21:00 s Gravenpolder Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Roompot Vakanties
3-063 Ma 20-02 22:00 s gravenpolder
3-063 Ma 20-02-23 22:00 s gravenpolder Colijn IT Intersport Goes
1-062 Ma 20-02 22:00 Goes H3
1-062 Ma 20-02-23 22:00 Goes H3 Corstanje Assurantien FM Sranang
2-052 Wo 22-02 19:00 Goes H3
2-052 Wo 22-02-23 19:00 Goes H3 Rholex B.V. Spectrum Schildersbedrijf
2-051 Wo 22-02 20:00 Goes H3
2-051 Wo 22-02-23 20:00 Goes H3 Vierlinden Goes LI Sports
3-061 Wo 22-02 21:00 Goes H3
3-061 Wo 22-02-23 21:00 Goes H3 AddMark Delmeco
2-049 Wo 22-02 22:00 Goes H3
2-049 Wo 22-02-23 22:00 Goes H3 Car Collect The Blue Factor
Week 9
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-091 Ma 27-02 19:00 Goes H3
3-091 Ma 27-02-23 19:00 Goes H3 AddMark Mark en Maten
2-032 Ma 27-02 19:00 sGravenpolder A. El Kharbouchi
2-032 Ma 27-02-23 19:00 sGravenpolder Vierlinden Goes The Blue Factor A. El Kharbouchi Uitgesteld Vierlinden heeft afgemeld
1-002 Ma 27-02 20:00 s-Gravenpolder
1-002 Ma 27-02-23 20:00 s-Gravenpolder De Bruine Den Hollander Bouw en Advies
3-094 Ma 27-02 20:00 Goes H1
3-094 Ma 27-02-23 20:00 Goes H1 Intersport Goes Zeeland Refinery
3-092 Ma 27-02 20:00 Goes H3
3-092 Ma 27-02-23 20:00 Goes H3 ATA Engineering Taxi Kole
1-032 Ma 27-02 21:00 s-Gravenpolder
1-032 Ma 27-02-23 21:00 s-Gravenpolder Corstanje Assurantien Profile Tyrecenter
3-093 Ma 27-02 21:00 Goes H3
3-093 Ma 27-02-23 21:00 Goes H3 Colijn IT Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
3-095 Ma 27-02 21:00 Goes H1
3-095 Ma 27-02-23 21:00 Goes H1 ZVV DVO17 Roompot Vakanties
2-037 Ma 27-02 22:00 Goes H3
2-037 Ma 27-02-23 22:00 Goes H3 Groenwegen & Lukaart Car Collect uitgesteld Groenewegen&lukaart afgemeld
Week 10
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-051 Ma 06-03 19:00 Goes H3 G. Dolman
1-051 Ma 06-03-23 19:00 Goes H3 Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Den Hollander Bouw en Advies G. Dolman Den Hollander uitgesteld
B03 Ma 06-03 20:00 Gs H3
B03 Ma 06-03-23 20:00 Gs H3 Corstanje Assurantien FM Sranang
Week 11
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
B08 Ma 13-03 19:00 Gs H3
B08 Ma 13-03-23 19:00 Gs H3 Winnaar B7 Winnaar B6
3-100 Ma 13-03 19:00 Goes H3
3-100 Ma 13-03-23 19:00 Goes H3 Zeeland Refinery Roompot Vakanties
3-098 Ma 13-03 20:00 Goes H3
3-098 Ma 13-03-23 20:00 Goes H3 Colijn IT ZVV DVO17
B09 Ma 13-03 20:00 Gs H3
B09 Ma 13-03-23 20:00 Gs H3 Winnaar B1 Winnaar B5
3-097 Ma 13-03 20:00 Goes H1
3-097 Ma 13-03-23 20:00 Goes H1 Mark en Maten ATA Engineering
3-096 Ma 13-03 21:00 Goes H1
3-096 Ma 13-03-23 21:00 Goes H1 Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex AddMark
3-099 Ma 13-03 21:00 Goes H3
3-099 Ma 13-03-23 21:00 Goes H3 Taxi Kole Delmeco
B10 Ma 13-03 21:00 Gs H3
B10 Ma 13-03-23 21:00 Gs H3 Winnaar B3 Winnaar B2
Week 12
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-103 Ma 20-03 19:00 Goes H3
3-103 Ma 20-03-23 19:00 Goes H3 Delmeco Mark en Maten
B12 Ma 20-03 19:00 Gs H3
B12 Ma 20-03-23 19:00 Gs H3 Winnaar B8 Winnaar B9
B11 Ma 20-03 20:00 Gs H3
B11 Ma 20-03-23 20:00 Gs H3 Winnaar B4 Winnaar B10
3-101 Ma 20-03 20:00 Goes H1
3-101 Ma 20-03-23 20:00 Goes H1 AddMark Colijn IT
3-104 Ma 20-03 20:00 Goes H3
3-104 Ma 20-03-23 20:00 Goes H3 Intersport Goes Taxi Kole
3-102 Ma 20-03 21:00 Goes H1
3-102 Ma 20-03-23 21:00 Goes H1 ATA Engineering Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
3-105 Ma 20-03 21:00 Goes H3
3-105 Ma 20-03-23 21:00 Goes H3 Zeeland Refinery ZVV DVO17
Week 13
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-106 Ma 27-03 19:00 Goes H3
3-106 Ma 27-03-23 19:00 Goes H3 ZVV DVO17 AddMark
B13 Ma 27-03 20:00 Gs H3
B13 Ma 27-03-23 20:00 Gs H3 Winnaar B12 Winnaar B11
3-107 Ma 27-03 20:00 Goes H3
3-107 Ma 27-03-23 20:00 Goes H3 Colijn IT ATA Engineering
3-109 Ma 27-03 20:00 Goes H1
3-109 Ma 27-03-23 20:00 Goes H1 Mark en Maten Intersport Goes
3-108 Ma 27-03 21:00 Goes H3
3-108 Ma 27-03-23 21:00 Goes H3 Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Delmeco
3-110 Ma 27-03 21:00 Goes H1
3-110 Ma 27-03-23 21:00 Goes H1 Taxi Kole Roompot Vakanties
Copyright ZVV de Bevelanden 2022 | Sitemap | Realisatie: Steketee Online