Speelschema

Week 38
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-002 Ma 18-09 19:00 sGp M. Bleumink
3-002 Ma 18-09-23 19:00 sGp Delmeco Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 8-3 M. Bleumink
1-003 Ma 18-09 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-003 Ma 18-09-23 19:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Faasse Dredging 4-3 G. Dolman
1-005 Ma 18-09 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-005 Ma 18-09-23 20:00 Gs H3 Profile Tyrecenter S.V.Wachters 0-2 G. Dolman
3-003 Ma 18-09 20:00 sGp M. Bleumink
3-003 Ma 18-09-23 20:00 sGp Intersport Goes Mark en Maten 3-1 M. Bleumink
1-001 Ma 18-09 20:00 Gs H1 A. Mondeel
1-001 Ma 18-09-23 20:00 Gs H1 Hogazon B.V. Cleaning Service Goes 4-6 A. Mondeel
2-002 Ma 18-09 21:00 Gs H1 A. Mondeel
2-002 Ma 18-09-23 21:00 Gs H1 Los Galacticos LI Sports 0-10 A. Mondeel
1-002 Ma 18-09 21:00 Gs H3 K.Wagenaar
1-002 Ma 18-09-23 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën De Bruine 5-0 K.Wagenaar
3-001 Ma 18-09 21:00 sGp M. Bleumink
3-001 Ma 18-09-23 21:00 sGp AddMark Colijn IT 2-2 M. Bleumink
1-004 Ma 18-09 22:00 Gs H3 K.Wagenaar
1-004 Ma 18-09-23 22:00 Gs H3 FM Sranang Groenwegen & Lukaart 8-4 K.Wagenaar
3-005 Di 19-09 20:00 sGp M. Wagenaar
3-005 Di 19-09-23 20:00 sGp Makkina Van De Velde/ Braam 2-15 M. Wagenaar
3-006 Di 19-09 21:00 sGp M. Wagenaar
3-006 Di 19-09-23 21:00 sGp Zeeland Refinery ZVV DVO17 11-2 M. Wagenaar
2-005 Wo 20-09 19:00 Gs H3 M. Bleumink
2-005 Wo 20-09-23 19:00 Gs H3 Spectrum Schildersbedrijf Vierlinden Goes 7-5 M. Bleumink
2-004 Wo 20-09 20:00 Gs H3 M. Bleumink
2-004 Wo 20-09-23 20:00 Gs H3 Saman Groep Solar Power Solutions 2-8 M. Bleumink
2-003 Wo 20-09 21:00 Gs H3 J.L. Francke
2-003 Wo 20-09-23 21:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Rholex B.V. 2-6 J.L. Francke
2-001 Wo 20-09 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-001 Wo 20-09-23 22:00 Gs H3 ATA Engineering Camp Nou 5-3 J.L. Francke
Week 39
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-007 Ma 25-09 19:00 sGp A. Mondeel
3-007 Ma 25-09-23 19:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex AddMark 3-5 A. Mondeel
1-006 Ma 25-09 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-006 Ma 25-09-23 19:00 Gs H3 De Bruine Hogazon B.V. 1-4 G. Dolman
3-008 Ma 25-09 20:00 sGp A. Mondeel
3-008 Ma 25-09-23 20:00 sGp Colijn IT Zeeland Refinery 0-5 A. Mondeel
1-007 Ma 25-09 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-007 Ma 25-09-23 20:00 Gs H3 Cleaning Service Goes Steketee Computers 9-4 G. Dolman
1-009 Ma 25-09 20:00 Gs H1 D. Skoric
1-009 Ma 25-09-23 20:00 Gs H1 Groenwegen & Lukaart Den Hollander Bouw en Advies 3-6 D. Skoric
1-008 Ma 25-09 21:00 Gs H3 K.Wagenaar
1-008 Ma 25-09-23 21:00 Gs H3 Faasse Dredging Corstanje Assurantiën 2-5 K.Wagenaar
3-009 Ma 25-09 21:00 sGp A. Mondeel
3-009 Ma 25-09-23 21:00 sGp Mark en Maten Delmeco 4-7 A. Mondeel
2-006 Ma 25-09 21:00 Gs H1 D. Skoric
2-006 Ma 25-09-23 21:00 Gs H1 LI Sports ATA Engineering 2-1 D. Skoric
1-010 Ma 25-09 22:00 Gs H3 K.Wagenaar
1-010 Ma 25-09-23 22:00 Gs H3 S.V.Wachters FM Sranang 1-4 K.Wagenaar
3-010 Ma 25-09 22:00 sGp J.L. Francke
3-010 Ma 25-09-23 22:00 sGp Stipt Letselschade Intersport Goes 4-8 J.L. Francke Verplaatst naar 27-09-2023 in Goes H3 om 22.00uur
3-011 Di 26-09 20:00 sGp K.Wagenaar
3-011 Di 26-09-23 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Roompot Vakanties 12-3 K.Wagenaar
3-012 Di 26-09 21:00 sGp A. Nabil
3-012 Di 26-09-23 21:00 sGp ZVV DVO17 Makkina 0-3 A. Nabil ZVV DVO\'17 afgemeld
2-008 Wo 27-09 19:00 Gs H3 G. Dolman
2-008 Wo 27-09-23 19:00 Gs H3 Rholex B.V. Los Galacticos 4-2 G. Dolman
2-010 Wo 27-09 20:00 Gs H3 G. Dolman
2-010 Wo 27-09-23 20:00 Gs H3 Vierlinden Goes Saman Groep 3-1 G. Dolman
2-007 Wo 27-09 21:00 Gs H3 J.L. Francke
2-007 Wo 27-09-23 21:00 Gs H3 Camp Nou Spectrum Schildersbedrijf 2-7 J.L. Francke
Week 40
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-013 Ma 02-10 19:00 sGp K.Wagenaar
3-013 Ma 02-10-23 19:00 sGp AddMark Mark en Maten 1-5 K.Wagenaar
1-011 Ma 02-10 19:00 Gs H3 A. Mondeel
1-011 Ma 02-10-23 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. Faasse Dredging 3-7 A. Mondeel
1-012 Ma 02-10 20:00 Gs H3 A. Mondeel
1-012 Ma 02-10-23 20:00 Gs H3 Cleaning Service Goes De Bruine 2-9 A. Mondeel
2-011 Ma 02-10 20:00 Gs H1 D. Skoric
2-011 Ma 02-10-23 20:00 Gs H1 ATA Engineering Rholex B.V. 2-11 D. Skoric
3-014 Ma 02-10 20:00 sGp K.Wagenaar
3-014 Ma 02-10-23 20:00 sGp Colijn IT Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 4-1 K.Wagenaar
3-016 Ma 02-10 21:00 sGp M. Wagenaar
3-016 Ma 02-10-23 21:00 sGp Intersport Goes Van De Velde/ Braam 2-18 M. Wagenaar
1-014 Ma 02-10 21:00 Gs H1 D. Skoric
1-014 Ma 02-10-23 21:00 Gs H1 Den Hollander Bouw en Advies S.V.Wachters 0-3 D. Skoric Den Hollander Bouw en Advies afgemeld
1-015 Ma 02-10 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-015 Ma 02-10-23 21:00 Gs H3 Steketee Computers Profile Tyrecenter 3-4 A.D. van Wichen
1-013 Ma 02-10 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-013 Ma 02-10-23 22:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën Groenwegen & Lukaart 3-0 A.D. van Wichen Groenwegen & Lukaart afgemeld
3-017 Ma 02-10 22:00 sGp M. Wagenaar
3-017 Ma 02-10-23 22:00 sGp Roompot Vakanties ZVV DVO17 5-4 M. Wagenaar
3-015 Di 03-10 20:00 sGp A. Nabil
3-015 Di 03-10-23 20:00 sGp Delmeco Stipt Letselschade 4-5 A. Nabil
3-018 Di 03-10 21:00 sGp A. Nabil
3-018 Di 03-10-23 21:00 sGp Zeeland Refinery Makkina 11-3 A. Nabil
2-014 Wo 04-10 19:00 Gs H3 G. Dolman
2-014 Wo 04-10-23 19:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Vierlinden Goes 0-3 G. Dolman Luctor Heinkenszand afgemeld
2-015 Wo 04-10 20:00 Gs H3 G. Dolman
2-015 Wo 04-10-23 20:00 Gs H3 Spectrum Schildersbedrijf Saman Groep 7-2 G. Dolman
2-013 Wo 04-10 21:00 Gs H1 J.L. Francke
2-013 Wo 04-10-23 21:00 Gs H1 Los Galacticos Solar Power Solutions 3-15 J.L. Francke
2-012 Wo 04-10 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-012 Wo 04-10-23 22:00 Gs H3 Camp Nou LI Sports 7-15 J.L. Francke
Week 41
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-016 Ma 09-10 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-016 Ma 09-10-23 19:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart Hogazon B.V. 4-3 G. Dolman
3-019 Ma 09-10 19:00 sGp A. Nabil
3-019 Ma 09-10-23 19:00 sGp Stipt Letselschade AddMark 6-1 A. Nabil
2-018 Ma 09-10 20:00 Gs H1 A. Mondeel
2-018 Ma 09-10-23 20:00 Gs H1 Vierlinden Goes Los Galacticos 1-0 A. Mondeel
1-017 Ma 09-10 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-017 Ma 09-10-23 20:00 Gs H3 Faasse Dredging Cleaning Service Goes 5-10 G. Dolman
3-023 Ma 09-10 20:00 sGp A. Nabil
3-023 Ma 09-10-23 20:00 sGp ZVV DVO17 Intersport Goes 7-6 A. Nabil
1-018 Ma 09-10 21:00 Gs H1 A. Mondeel
1-018 Ma 09-10-23 21:00 Gs H1 S.V.Wachters Corstanje Assurantiën 5-5 A. Mondeel
3-020 Ma 09-10 21:00 sGp J. Meulenberg
3-020 Ma 09-10-23 21:00 sGp Mark en Maten Colijn IT 1-2 J. Meulenberg
1-019 Ma 09-10 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-019 Ma 09-10-23 21:00 Gs H3 De Bruine Steketee Computers 7-1 A.D. van Wichen
3-022 Ma 09-10 22:00 sGp J. Meulenberg
3-022 Ma 09-10-23 22:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Zeeland Refinery 4-3 J. Meulenberg
1-020 Ma 09-10 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-020 Ma 09-10-23 22:00 Gs H3 Profile Tyrecenter FM Sranang 4-8 A.D. van Wichen
3-021 Di 10-10 20:00 sGp M. Bleumink
3-021 Di 10-10-23 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Delmeco 9-0 M. Bleumink
3-024 Di 10-10 21:00 sGp M. Bleumink
3-024 Di 10-10-23 21:00 sGp Makkina Roompot Vakanties 5-9 M. Bleumink
2-016 Wo 11-10 20:00 Gs H3 M. Bleumink
2-016 Wo 11-10-23 20:00 Gs H3 Solar Power Solutions ATA Engineering 23-1 M. Bleumink
2-020 Wo 11-10 21:00 Gs H3 M. Bleumink
2-020 Wo 11-10-23 21:00 Gs H3 Saman Groep Luctor Heinkenszand 4-5 M. Bleumink
2-019 Wo 11-10 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-019 Wo 11-10-23 22:00 Gs H3 LI Sports Spectrum Schildersbedrijf 0-3 J.L. Francke LI Sport afgemeld
Week 42
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-028 Ma 16-10 19:00 sGp J. Meulenberg
3-028 Ma 16-10-23 19:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Mark en Maten 8-3 J. Meulenberg
1-021 Ma 16-10 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-021 Ma 16-10-23 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. S.V.Wachters 1-2 G. Dolman
2-021 Ma 16-10 20:00 Gs H1 M. Bleumink
2-021 Ma 16-10-23 20:00 Gs H1 ATA Engineering Vierlinden Goes 0-8 M. Bleumink
1-023 Ma 16-10 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-023 Ma 16-10-23 20:00 Gs H3 De Bruine Faasse Dredging 8-5 G. Dolman
3-029 Ma 16-10 20:00 sGp J. Meulenberg
3-029 Ma 16-10-23 20:00 sGp Intersport Goes Makkina 4-3 J. Meulenberg
1-024 Ma 16-10 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-024 Ma 16-10-23 21:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Profile Tyrecenter 4-2 A.D. van Wichen
1-022 Ma 16-10 21:00 Gs H1 M. Bleumink
1-022 Ma 16-10-23 21:00 Gs H1 Cleaning Service Goes Groenwegen & Lukaart 9-0 M. Bleumink
3-026 Ma 16-10 21:00 sGp A. Mondeel
3-026 Ma 16-10-23 21:00 sGp Colijn IT Stipt Letselschade 1-4 A. Mondeel
1-025 Ma 16-10 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-025 Ma 16-10-23 22:00 Gs H3 Steketee Computers FM Sranang 0-3 A.D. van Wichen Steketee Computers afgemeld
3-025 Ma 16-10 22:00 sGp A. Mondeel
3-025 Ma 16-10-23 22:00 sGp AddMark Van De Velde/ Braam 4-7 A. Mondeel
3-030 Di 17-10 20:00 sGp K.Wagenaar
3-030 Di 17-10-23 20:00 sGp Zeeland Refinery Roompot Vakanties 10-6 K.Wagenaar
3-027 Di 17-10 21:00 sGp K.Wagenaar
3-027 Di 17-10-23 21:00 sGp Delmeco ZVV DVO17 7-1 K.Wagenaar
2-024 Wo 18-10 19:00 Gs H3 M. Bleumink
2-024 Wo 18-10-23 19:00 Gs H3 LI Sports Rholex B.V. 3-5 M. Bleumink
2-025 Wo 18-10 20:00 Gs H3 M. Bleumink
2-025 Wo 18-10-23 20:00 Gs H3 Spectrum Schildersbedrijf Luctor Heinkenszand 10-4 M. Bleumink
2-023 Wo 18-10 21:00 Gs H3 A. Mondeel
2-023 Wo 18-10-23 21:00 Gs H3 Los Galacticos Saman Groep 6-4 A. Mondeel
2-022 Wo 18-10 22:00 Gs H3 A. Mondeel
2-022 Wo 18-10-23 22:00 Gs H3 Camp Nou Solar Power Solutions 1-12 A. Mondeel
Week 43
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-004 Ma 23-10 20:00 sGp J.L. Francke
3-004 Ma 23-10-23 20:00 sGp Roompot Vakanties Stipt Letselschade 3-10 J.L. Francke
2-009 Ma 23-10 21:00 sGp J.L. Francke
2-009 Ma 23-10-23 21:00 sGp Solar Power Solutions Luctor Heinkenszand 10-7 J.L. Francke
Week 44
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
B07 Ma 30-10 19:00 Gs H3 G. Dolman
B07 Ma 30-10-23 19:00 Gs H3 LI Sports Den Hollander Bouw en Advies 2-2 G. Dolman Den Hollander wint na strafschoppen 2-3
B05 Ma 30-10 19:00 sGp A. Mondeel
B05 Ma 30-10-23 19:00 sGp Delmeco Vierlinden Goes 4-2 A. Mondeel
B09 Ma 30-10 20:00 Gs H3 G. Dolman
B09 Ma 30-10-23 20:00 Gs H3 De Bruine Rholex B.V. 4-4 G. Dolman Rholex B.V. wint na strafschoppen 2-3
B01 Ma 30-10 20:00 sGp A. Mondeel
B01 Ma 30-10-23 20:00 sGp ZVV DVO17 Cleaning Service Goes 0-11 A. Mondeel
B08 Ma 30-10 20:00 Gs H1 J.L. Francke
B08 Ma 30-10-23 20:00 Gs H1 Steketee Computers Profile Tyrecenter 0-3 J.L. Francke
B06 Ma 30-10 21:00 sGp A. Mondeel
B06 Ma 30-10-23 21:00 sGp Faasse Dredging Mark en Maten 3-0 A. Mondeel
B02 Ma 30-10 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
B02 Ma 30-10-23 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën S.V.Wachters 3-6 A.D. van Wichen
B04 Ma 30-10 21:00 Gs H1 J.L. Francke
B04 Ma 30-10-23 21:00 Gs H1 Solar Power Solutions Hogazon B.V. 3-2 J.L. Francke
B03 Ma 30-10 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
B03 Ma 30-10-23 22:00 Gs H3 FM Sranang Saman Groep 3-4 A.D. van Wichen
Week 45
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-028 Ma 06-11 19:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-028 Ma 06-11-23 19:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart De Bruine 2-9 A.D. van Wichen
3-031 Ma 06-11 19:00 sGp M. Bleumink
3-031 Ma 06-11-23 19:00 sGp ZVV DVO17 AddMark 1-3 M. Bleumink
2-030 Ma 06-11 20:00 Gs H1 A. Mondeel
2-030 Ma 06-11-23 20:00 Gs H1 Rholex B.V. Spectrum Schildersbedrijf 5-7 A. Mondeel
3-034 Ma 06-11 20:00 sGp M. Wagenaar
3-034 Ma 06-11-23 20:00 sGp Stipt Letselschade Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 3-3 M. Wagenaar
1-026 Ma 06-11 20:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-026 Ma 06-11-23 20:00 Gs H3 S.V.Wachters Cleaning Service Goes 1-3 A.D. van Wichen
1-027 Ma 06-11 21:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
1-027 Ma 06-11-23 21:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Corstanje Assurantiën 3-5 A. El Kharbouchi
3-035 Ma 06-11 21:00 sGp M. Bleumink
3-035 Ma 06-11-23 21:00 sGp Roompot Vakanties Intersport Goes 5-7 M. Bleumink
1-030 Ma 06-11 21:00 Gs H1 A. Mondeel
1-030 Ma 06-11-23 21:00 Gs H1 Faasse Dredging Steketee Computers 6-1 A. Mondeel
1-029 Ma 06-11 22:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
1-029 Ma 06-11-23 22:00 Gs H3 FM Sranang Den Hollander Bouw en Advies 8-1 A. El Kharbouchi
3-036 Ma 06-11 22:00 sGp M. Wagenaar
3-036 Ma 06-11-23 22:00 sGp Mark en Maten Zeeland Refinery 3-0 M. Wagenaar Zeeland Refinery heeft afgemeld
3-032 Di 07-11 20:00 sGp M. Wagenaar
3-032 Di 07-11-23 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Colijn IT 6-0 M. Wagenaar
3-033 Di 07-11 21:00 sGp M. Wagenaar
3-033 Di 07-11-23 21:00 sGp Makkina Delmeco 4-7 M. Wagenaar
2-028 Wo 08-11 21:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-028 Wo 08-11-23 21:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Los Galacticos 4-0 A. El Kharbouchi
2-026 Wo 08-11 22:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-026 Wo 08-11-23 22:00 Gs H3 Saman Groep ATA Engineering 7-3 A. El Kharbouchi
Week 46
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-042 Ma 13-11 19:00 sGp A. Nabil
3-042 Ma 13-11-23 19:00 sGp Mark en Maten Stipt Letselschade 3-2 A. Nabil
1-031 Ma 13-11 19:00 Gs H3 M. Bleumink
1-031 Ma 13-11-23 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. Profile Tyrecenter 4-6 M. Bleumink
1-033 Ma 13-11 20:00 Gs H3 M. Bleumink
1-033 Ma 13-11-23 20:00 Gs H3 De Bruine S.V.Wachters 1-5 M. Bleumink
3-037 Ma 13-11 20:00 sGp A. Nabil
3-037 Ma 13-11-23 20:00 sGp AddMark Makkina 3-1 A. Nabil
3-041 Ma 13-11 21:00 sGp J. Meulenberg
3-041 Ma 13-11-23 21:00 sGp Zeeland Refinery Intersport Goes 6-2 J. Meulenberg
1-035 Ma 13-11 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-035 Ma 13-11-23 21:00 Gs H3 Faasse Dredging Groenwegen & Lukaart 1-6 A.D. van Wichen
1-034 Ma 13-11 21:00 Gs H1 M. Bleumink
1-034 Ma 13-11-23 21:00 Gs H1 Steketee Computers Den Hollander Bouw en Advies 3-2 M. Bleumink
3-039 Ma 13-11 22:00 sGp J. Meulenberg
3-039 Ma 13-11-23 22:00 sGp Delmeco Roompot Vakanties 12-4 J. Meulenberg
1-032 Ma 13-11 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-032 Ma 13-11-23 22:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën FM Sranang 6-6 A.D. van Wichen
3-040 Di 14-11 20:00 sGp A. Mondeel
3-040 Di 14-11-23 20:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Van De Velde/ Braam 0-5 A. Mondeel
3-038 Di 14-11 21:00 sGp A. Mondeel
3-038 Di 14-11-23 21:00 sGp Colijn IT ZVV DVO17 2-3 A. Mondeel
Week 47
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-046 Ma 20-11 19:00 sGp M. Wagenaar
3-046 Ma 20-11-23 19:00 sGp ZVV DVO17 Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 9-7 M. Wagenaar
1-039 Ma 20-11 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-039 Ma 20-11-23 19:00 Gs H3 S.V.Wachters Faasse Dredging 7-1 G. Dolman
1-037 Ma 20-11 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-037 Ma 20-11-23 20:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Cleaning Service Goes 7-6 G. Dolman
2-036 Ma 20-11 20:00 Gs H1 A.D. van Wichen
2-036 Ma 20-11-23 20:00 Gs H1 Los Galacticos ATA Engineering 5-2 A.D. van Wichen
3-043 Ma 20-11 20:00 sGp M. Wagenaar
3-043 Ma 20-11-23 20:00 sGp Roompot Vakanties AddMark 0-5 M. Wagenaar
1-040 Ma 20-11 21:00 Gs H1 A.D. van Wichen
1-040 Ma 20-11-23 21:00 Gs H1 Groenwegen & Lukaart Steketee Computers 4-7 A.D. van Wichen
1-038 Ma 20-11 21:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
1-038 Ma 20-11-23 21:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Corstanje Assurantiën 3-10 A. El Kharbouchi
3-045 Ma 20-11 21:00 sGp K.Wagenaar
3-045 Ma 20-11-23 21:00 sGp Intersport Goes Delmeco 5-10 K.Wagenaar
1-036 Ma 20-11 22:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
1-036 Ma 20-11-23 22:00 Gs H3 FM Sranang Hogazon B.V. 8-3 A. El Kharbouchi
3-047 Ma 20-11 22:00 sGp K.Wagenaar
3-047 Ma 20-11-23 22:00 sGp Van De Velde/ Braam Mark en Maten 9-2 K.Wagenaar
3-044 Di 21-11 20:00 sGp A. Nabil
3-044 Di 21-11-23 20:00 sGp Makkina Colijn IT 5-6 A. Nabil
3-048 Di 21-11 21:00 sGp A. Nabil
3-048 Di 21-11-23 21:00 sGp Stipt Letselschade Zeeland Refinery 3-6 A. Nabil
2-039 Wo 22-11 19:00 Gs H3 J.L. Francke
2-039 Wo 22-11-23 19:00 Gs H3 Vierlinden Goes Rholex B.V. 6-4 J.L. Francke
2-040 Wo 22-11 20:00 Gs H3 J.L. Francke
2-040 Wo 22-11-23 20:00 Gs H3 Spectrum Schildersbedrijf Solar Power Solutions 8-3 J.L. Francke
2-038 Wo 22-11 21:00 Gs H3
2-038 Wo 22-11-23 21:00 Gs H3 Saman Groep LI Sports 3-0 LI Sports heeft afgemeld.
2-037 Wo 22-11 22:00 Gs H3
2-037 Wo 22-11-23 22:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Camp Nou 0-3 Luctor Heinkenszand heeft afgemeld
Week 48
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-041 Ma 27-11 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-041 Ma 27-11-23 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. Den Hollander Bouw en Advies 8-4 G. Dolman
3-053 Ma 27-11 19:00 sGp A. Nabil
3-053 Ma 27-11-23 19:00 sGp Mark en Maten ZVV DVO17 2-2 A. Nabil
1-044 Ma 27-11 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-044 Ma 27-11-23 20:00 Gs H3 De Bruine Profile Tyrecenter 6-5 G. Dolman
3-050 Ma 27-11 20:00 sGp A. Nabil
3-050 Ma 27-11-23 20:00 sGp Colijn IT Roompot Vakanties 1-3 A. Nabil
2-041 Ma 27-11 20:00 Gs H1 A.D. van Wichen
2-041 Ma 27-11-23 20:00 Gs H1 ATA Engineering Spectrum Schildersbedrijf 4-11 A.D. van Wichen
1-045 Ma 27-11 21:00 Gs H3 D. Skoric
1-045 Ma 27-11-23 21:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart S.V.Wachters 1-11 D. Skoric
3-049 Ma 27-11 21:00 sGp J. Meulenberg
3-049 Ma 27-11-23 21:00 sGp AddMark Intersport Goes 8-3 J. Meulenberg
1-043 Ma 27-11 21:00 Gs H1 A.D. van Wichen
1-043 Ma 27-11-23 21:00 Gs H1 Steketee Computers Corstanje Assurantiën 7-10 A.D. van Wichen
1-042 Ma 27-11 22:00 Gs H3 D. Skoric
1-042 Ma 27-11-23 22:00 Gs H3 Cleaning Service Goes FM Sranang 6-6 D. Skoric
3-052 Ma 27-11 22:00 sGp J. Meulenberg
3-052 Ma 27-11-23 22:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Makkina 3-0 J. Meulenberg Makkina afgemeld
3-054 Di 28-11 20:00 sGp A. Mondeel
3-054 Di 28-11-23 20:00 sGp Stipt Letselschade Van De Velde/ Braam 2-5 A. Mondeel
3-051 Di 28-11 21:00 sGp A. Mondeel
3-051 Di 28-11-23 21:00 sGp Zeeland Refinery Delmeco 4-3 A. Mondeel
2-043 Wo 29-11 19:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-043 Wo 29-11-23 19:00 Gs H3 LI Sports Luctor Heinkenszand 7-6 A. El Kharbouchi Wedstrijd is verplaatst naar 21.00uur
2-045 Wo 29-11 20:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-045 Wo 29-11-23 20:00 Gs H3 Solar Power Solutions Vierlinden Goes 16-2 A. El Kharbouchi
Week 49
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-058 Ma 04-12 19:00 sGp A. Nabil
3-058 Ma 04-12-23 19:00 sGp Makkina Mark en Maten 5-15 A. Nabil
1-049 Ma 04-12 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-049 Ma 04-12-23 19:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Faasse Dredging 2-5 G. Dolman
3-056 Ma 04-12 20:00 sGp A. Nabil
3-056 Ma 04-12-23 20:00 sGp Intersport Goes Colijn IT 1-4 A. Nabil
2-047 Ma 04-12 20:00 Gs H1 A. Mondeel
2-047 Ma 04-12-23 20:00 Gs H1 LI Sports Los Galacticos 9-6 A. Mondeel
1-050 Ma 04-12 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-050 Ma 04-12-23 20:00 Gs H3 Steketee Computers S.V.Wachters 4-5 G. Dolman
3-057 Ma 04-12 21:00 sGp M. Wagenaar
3-057 Ma 04-12-23 21:00 sGp Roompot Vakanties Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 1-5 M. Wagenaar
1-046 Ma 04-12 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-046 Ma 04-12-23 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën Hogazon B.V. 7-4 A.D. van Wichen
1-047 Ma 04-12 21:00 Gs H1 A. Mondeel
1-047 Ma 04-12-23 21:00 Gs H1 Den Hollander Bouw en Advies Cleaning Service Goes 3-6 A. Mondeel
1-048 Ma 04-12 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-048 Ma 04-12-23 22:00 Gs H3 FM Sranang De Bruine 10-5 A.D. van Wichen
3-055 Ma 04-12 22:00 sGp M. Wagenaar
3-055 Ma 04-12-23 22:00 sGp Delmeco AddMark 7-4 M. Wagenaar
3-060 Di 05-12 20:00 sGp A. Nabil
3-060 Di 05-12-23 20:00 sGp Zeeland Refinery Van De Velde/ Braam 0-4 A. Nabil
3-059 Di 05-12 21:00 sGp A. Nabil
3-059 Di 05-12-23 21:00 sGp ZVV DVO17 Stipt Letselschade 5-2 A. Nabil
2-048 Wo 06-12 19:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-048 Wo 06-12-23 19:00 Gs H3 Rholex B.V. Luctor Heinkenszand 5-7 A. El Kharbouchi
2-050 Wo 06-12 20:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-050 Wo 06-12-23 20:00 Gs H3 Vierlinden Goes Spectrum Schildersbedrijf 2-8 A. El Kharbouchi
2-049 Wo 06-12 21:00 Gs H3 A. Mondeel
2-049 Wo 06-12-23 21:00 Gs H3 Solar Power Solutions Saman Groep 21-3 A. Mondeel
2-046 Wo 06-12 22:00 Gs H3 A. Mondeel
2-046 Wo 06-12-23 22:00 Gs H3 Camp Nou ATA Engineering 3-8 A. Mondeel
Week 50
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-061 Ma 11-12 19:00 sGp J. Meulenberg
3-061 Ma 11-12-23 19:00 sGp AddMark Zeeland Refinery 9-2 J. Meulenberg
1-053 Ma 11-12 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-053 Ma 11-12-23 19:00 Gs H3 De Bruine Den Hollander Bouw en Advies 0-3 G. Dolman De Bruine heeft afgemeld
1-055 Ma 11-12 20:00 Gs H1 A. Mondeel
1-055 Ma 11-12-23 20:00 Gs H1 Groenwegen & Lukaart Profile Tyrecenter 6-12 A. Mondeel
1-052 Ma 11-12 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-052 Ma 11-12-23 20:00 Gs H3 Cleaning Service Goes Corstanje Assurantiën 2-9 G. Dolman
3-062 Ma 11-12 20:00 sGp A. Nabil
3-062 Ma 11-12-23 20:00 sGp Colijn IT Delmeco 1-4 A. Nabil
1-051 Ma 11-12 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-051 Ma 11-12-23 21:00 Gs H3 Hogazon B.V. Steketee Computers 7-6 A.D. van Wichen
2-051 Ma 11-12 21:00 Gs H1 A. Mondeel
2-051 Ma 11-12-23 21:00 Gs H1 ATA Engineering LI Sports 2-6 A. Mondeel
3-063 Ma 11-12 21:00 sGp J. Meulenberg
3-063 Ma 11-12-23 21:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Intersport Goes 7-5 J. Meulenberg
1-054 Ma 11-12 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-054 Ma 11-12-23 22:00 Gs H3 Faasse Dredging FM Sranang 4-8 A.D. van Wichen
3-064 Ma 11-12 22:00 sGp A. Nabil
3-064 Ma 11-12-23 22:00 sGp Mark en Maten Roompot Vakanties 4-3 A. Nabil
3-065 Di 12-12 20:00 sGp A.D. van Wichen
3-065 Di 12-12-23 20:00 sGp Stipt Letselschade Makkina 5-5 A.D. van Wichen
3-066 Di 12-12 21:00 sGp A.D. van Wichen
3-066 Di 12-12-23 21:00 sGp Van De Velde/ Braam ZVV DVO17 12-1 A.D. van Wichen
2-055 Wo 13-12 19:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-055 Wo 13-12-23 19:00 Gs H3 Saman Groep Vierlinden Goes 3-3 A. El Kharbouchi
2-054 Wo 13-12 20:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-054 Wo 13-12-23 20:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Solar Power Solutions 2-6 A. El Kharbouchi
2-053 Wo 13-12 21:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-053 Wo 13-12-23 21:00 Gs H3 Los Galacticos Rholex B.V. 3-5 A. El Kharbouchi
Week 51
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
B10 Ma 18-12 19:00 Gs H3 G. Dolman
B10 Ma 18-12-23 19:00 Gs H3 RholexB.V. Profile Tyrecenter 3-3 G. Dolman Rholex B.V. wint na strafschoppen
B11 Ma 18-12 20:00 Gs H3 G. Dolman
B11 Ma 18-12-23 20:00 Gs H3 Saman Groep Den Hollander Bouw en Advies 5-6 G. Dolman
B12 Ma 18-12 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
B12 Ma 18-12-23 21:00 Gs H3 Cleaning Service Goes Delmeco 4-6 A.D. van Wichen
B13 Ma 18-12 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
B13 Ma 18-12-23 22:00 Gs H3 Faasse Dredging S.V.Wachters 0-6 A.D. van Wichen
Week 2
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
B14 Ma 08-01 20:00 Gs H3 A. Mondeel
B14 Ma 08-01-24 20:00 Gs H3 S.V.Wachters Rholex B.V. 3-0 A. Mondeel
B15 Ma 08-01 21:00 Gs H3 A. Mondeel
B15 Ma 08-01-24 21:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Solar Power Solutions 3-10 A. Mondeel
Week 3
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-060 Ma 15-01 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-060 Ma 15-01-24 19:00 Gs H3 S.V.Wachters Profile Tyrecenter 5-0 G. Dolman
3-068 Ma 15-01 19:00 sGp A. Mondeel
3-068 Ma 15-01-24 19:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Delmeco 3-3 A. Mondeel
1-056 Ma 15-01 20:00 Gs H1 M. Bleumink
1-056 Ma 15-01-24 20:00 Gs H1 Cleaning Service Goes Hogazon B.V. 4-3 M. Bleumink
1-057 Ma 15-01 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-057 Ma 15-01-24 20:00 Gs H3 De Bruine Corstanje Assurantiën 5-6 G. Dolman
3-072 Ma 15-01 20:00 sGp A. Mondeel
3-072 Ma 15-01-24 20:00 sGp ZVV DVO17 Zeeland Refinery 3-8 A. Mondeel
2-056 Ma 15-01 21:00 Gs H1 M. Bleumink
2-056 Ma 15-01-24 21:00 Gs H1 Rholex B.V. ATA Engineering 6-5 M. Bleumink
1-058 Ma 15-01 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-058 Ma 15-01-24 21:00 Gs H3 Faasse Dredging Den Hollander Bouw en Advies 3-5 A.D. van Wichen
3-067 Ma 15-01 21:00 sGp
3-067 Ma 15-01-24 21:00 sGp Colijn IT AddMark 0-3 Colijn IT heeft afgemeld
2-052 Ma 15-01 22:00 Gs H1 M. Bleumink
2-052 Ma 15-01-24 22:00 Gs H1 Spectrum Schildersbedrijf Camp Nou 6-2 M. Bleumink
3-069 Ma 15-01 22:00 sGp A. Mondeel
3-069 Ma 15-01-24 22:00 sGp Mark en Maten Intersport Goes 7-3 A. Mondeel Wedstrijd is verzet naar 21.00uur
1-059 Ma 15-01 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-059 Ma 15-01-24 22:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart FM Sranang 7-10 A.D. van Wichen
3-071 Di 16-01 20:00 sGp A. Nabil
3-071 Di 16-01-24 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Makkina 9-2 A. Nabil
3-070 Di 16-01 21:00 sGp A. Nabil
3-070 Di 16-01-24 21:00 sGp Stipt Letselschade Roompot Vakanties 3-5 A. Nabil
2-059 Wo 17-01 19:00 Gs H3 J. Meulenberg
2-059 Wo 17-01-24 19:00 Gs H3 Vierlinden Goes Luctor Heinkenszand 3-7 J. Meulenberg
2-060 Wo 17-01 20:00 Gs H3 J. Meulenberg
2-060 Wo 17-01-24 20:00 Gs H3 Saman Groep Spectrum Schildersbedrijf 2-2 J. Meulenberg
2-058 Wo 17-01 21:00 Gs H3 D. Skoric
2-058 Wo 17-01-24 21:00 Gs H3 Solar Power Solutions Los Galacticos 5-1 D. Skoric
2-057 Wo 17-01 22:00 Gs H3 D. Skoric
2-057 Wo 17-01-24 22:00 Gs H3 LI Sports Camp Nou 0-3 D. Skoric Li Sports afgemeld
Week 4
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-061 Ma 22-01 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-061 Ma 22-01-24 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. De Bruine 2-4 G. Dolman
3-075 Ma 22-01 19:00 sGp M. Wagenaar
3-075 Ma 22-01-24 19:00 sGp Delmeco Mark en Maten 5-3 M. Wagenaar
1-062 Ma 22-01 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-062 Ma 22-01-24 20:00 Gs H3 Steketee Computers Cleaning Service Goes 4-9 G. Dolman
2-064 Ma 22-01 20:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
2-064 Ma 22-01-24 20:00 Gs H1 Spectrum Schildersbedrijf LI Sports 4-6 A. El Kharbouchi
3-073 Ma 22-01 20:00 sGp M. Wagenaar
3-073 Ma 22-01-24 20:00 sGp AddMark Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 3-9 M. Wagenaar
3-076 Ma 22-01 21:00 sGp A. Mondeel
3-076 Ma 22-01-24 21:00 sGp Intersport Goes Stipt Letselschade 4-3 A. Mondeel
1-063 Ma 22-01 21:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
1-063 Ma 22-01-24 21:00 Gs H1 Corstanje Assurantiën Faasse Dredging 8-4 A. El Kharbouchi
1-064 Ma 22-01 21:00 Gs H3 D. Skoric
1-064 Ma 22-01-24 21:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Groenwegen & Lukaart 14-3 D. Skoric
3-078 Ma 22-01 22:00 sGp A. Mondeel
3-078 Ma 22-01-24 22:00 sGp Makkina ZVV DVO17 5-6 A. Mondeel
1-065 Ma 22-01 22:00 Gs H3 D. Skoric
1-065 Ma 22-01-24 22:00 Gs H3 FM Sranang S.V.Wachters 2-3 D. Skoric
3-074 Di 23-01 20:00 sGp A. Nabil
3-074 Di 23-01-24 20:00 sGp Zeeland Refinery Colijn IT 3-0 A. Nabil Colijn IT heeft afgemeld
3-077 Di 23-01 21:00 sGp A. Nabil
3-077 Di 23-01-24 21:00 sGp Roompot Vakanties Van De Velde/ Braam 4-7 A. Nabil Wedstrijd verzet naar 20.00uur
2-065 Wo 24-01 20:00 Gs H3 A. Mondeel
2-065 Wo 24-01-24 20:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Saman Groep 7-6 A. Mondeel
2-061 Wo 24-01 21:00 Gs H3 J.L. Francke
2-061 Wo 24-01-24 21:00 Gs H3 ATA Engineering Solar Power Solutions 2-15 J.L. Francke
2-062 Wo 24-01 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-062 Wo 24-01-24 22:00 Gs H3 Camp Nou Rholex B.V. 0-3 J.L. Francke
Week 5
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-079 Ma 29-01 19:00 sGp G. Dolman
3-079 Ma 29-01-24 19:00 sGp Mark en Maten AddMark 3-5 G. Dolman
1-066 Ma 29-01 19:00 Gs H3 M. Bleumink
1-066 Ma 29-01-24 19:00 Gs H3 Faasse Dredging Hogazon B.V. 2-6 M. Bleumink
1-067 Ma 29-01 20:00 Gs H3 M. Bleumink
1-067 Ma 29-01-24 20:00 Gs H3 De Bruine Cleaning Service Goes 4-4 M. Bleumink
2-066 Ma 29-01 20:00 Gs H1 A.D. van Wichen
2-066 Ma 29-01-24 20:00 Gs H1 Vierlinden Goes ATA Engineering 7-3 A.D. van Wichen
3-080 Ma 29-01 20:00 sGp G. Dolman
3-080 Ma 29-01-24 20:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Colijn IT 5-2 G. Dolman
1-070 Ma 29-01 21:00 Gs H1 A.D. van Wichen
1-070 Ma 29-01-24 21:00 Gs H1 Profile Tyrecenter Steketee Computers 6-1 A.D. van Wichen
3-084 Ma 29-01 21:00 sGp A. Mondeel
3-084 Ma 29-01-24 21:00 sGp Makkina Zeeland Refinery 3-16 A. Mondeel
1-068 Ma 29-01 21:00 Gs H3 M. Bleumink
1-068 Ma 29-01-24 21:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart Corstanje Assurantiën 0-3 M. Bleumink Groenewegen&lukaart heeft afgemeld
3-082 Ma 29-01 22:00 sGp A. Mondeel
3-082 Ma 29-01-24 22:00 sGp Van De Velde/ Braam Intersport Goes 3-0 A. Mondeel Intersport heeft afgemeld
3-081 Di 30-01 20:00 sGp J.L. Francke
3-081 Di 30-01-24 20:00 sGp Stipt Letselschade Delmeco 1-4 J.L. Francke
3-083 Di 30-01 21:00 sGp J.L. Francke
3-083 Di 30-01-24 21:00 sGp ZVV DVO17 Roompot Vakanties 2-2 J.L. Francke
2-069 Wo 31-01 19:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-069 Wo 31-01-24 19:00 Gs H3 Rholex B.V. LI Sports 1-7 A. El Kharbouchi
2-068 Wo 31-01 20:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-068 Wo 31-01-24 20:00 Gs H3 Saman Groep Los Galacticos 8-8 A. El Kharbouchi
2-070 Wo 31-01 21:00 Gs H3 A. Nabil
2-070 Wo 31-01-24 21:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand Spectrum Schildersbedrijf 7-6 A. Nabil
2-067 Wo 31-01 22:00 Gs H3 A. Nabil
2-067 Wo 31-01-24 22:00 Gs H3 Solar Power Solutions Camp Nou 17-0 A. Nabil
Week 6
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-085 Ma 05-02 19:00 sGp A. Mondeel
3-085 Ma 05-02-24 19:00 sGp AddMark Stipt Letselschade 5-0 A. Mondeel
1-071 Ma 05-02 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-071 Ma 05-02-24 19:00 Gs H3 Hogazon B.V. Groenwegen & Lukaart 9-4 G. Dolman
3-090 Ma 05-02 20:00 sGp A. Mondeel
3-090 Ma 05-02-24 20:00 sGp Roompot Vakanties Makkina 9-5 A. Mondeel
2-075 Ma 05-02 20:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
2-075 Ma 05-02-24 20:00 Gs H1 Spectrum Schildersbedrijf Rholex B.V. 3-4 A. El Kharbouchi
1-074 Ma 05-02 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-074 Ma 05-02-24 20:00 Gs H3 Steketee Computers De Bruine 1-7 G. Dolman
1-073 Ma 05-02 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-073 Ma 05-02-24 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën S.V.Wachters 4-4 A.D. van Wichen
3-086 Ma 05-02 21:00 sGp A. Mondeel
3-086 Ma 05-02-24 21:00 sGp Colijn IT Mark en Maten 1-3 A. Mondeel
1-072 Ma 05-02 21:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
1-072 Ma 05-02-24 21:00 Gs H1 Cleaning Service Goes Faasse Dredging 9-2 A. El Kharbouchi
3-089 Ma 05-02 22:00 sGp A.D. van Wichen
3-089 Ma 05-02-24 22:00 sGp Intersport Goes ZVV DVO17 3-3 A.D. van Wichen Deze wedstrijd wordt in Goes gespeeld
3-088 Di 06-02 20:00 sGp J.L. Francke
3-088 Di 06-02-24 20:00 sGp Zeeland Refinery Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 5-2 J.L. Francke
3-087 Di 06-02 21:00 sGp J.L. Francke
3-087 Di 06-02-24 21:00 sGp Delmeco Van De Velde/ Braam 3-8 J.L. Francke
2-072 Wo 07-02 19:00 Gs H3 G. Dolman
2-072 Wo 07-02-24 19:00 Gs H3 Camp Nou Vierlinden Goes 0-3 G. Dolman Camp nou heeft afgemeld
2-074 Wo 07-02 20:00 Gs H3 G. Dolman
2-074 Wo 07-02-24 20:00 Gs H3 LI Sports Solar Power Solutions 3-9 G. Dolman
2-073 Wo 07-02 21:00 Gs H3 D. Skoric
2-073 Wo 07-02-24 21:00 Gs H3 Los Galacticos Luctor Heinkenszand 8-4 D. Skoric
2-071 Wo 07-02 22:00 Gs H3 D. Skoric
2-071 Wo 07-02-24 22:00 Gs H3 ATA Engineering Saman Groep 1-10 D. Skoric
Week 7
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-093 Ma 12-02 19:00 sGp G. Dolman
3-093 Ma 12-02-24 19:00 sGp ZVV DVO17 Delmeco 2-1 G. Dolman
3-091 Ma 12-02 20:00 sGp G. Dolman
3-091 Ma 12-02-24 20:00 sGp Van De Velde/ Braam AddMark 3-0 G. Dolman AddMark heeft afgemeld
2-078 Ma 12-02 20:00 Gs H1 M. Bleumink
2-078 Ma 12-02-24 20:00 Gs H1 Los Galacticos Spectrum Schildersbedrijf 4-3 M. Bleumink
3-095 Ma 12-02 21:00 sGp J.L. Francke
3-095 Ma 12-02-24 21:00 sGp Makkina Intersport Goes 6-8 J.L. Francke
3-094 Ma 12-02 22:00 sGp J.L. Francke
3-094 Ma 12-02-24 22:00 sGp Mark en Maten Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 3-5 J.L. Francke
3-092 Di 13-02 20:00 sGp A. Nabil
3-092 Di 13-02-24 20:00 sGp Stipt Letselschade Colijn IT 4-3 A. Nabil
3-096 Di 13-02 21:00 sGp A. Nabil
3-096 Di 13-02-24 21:00 sGp Roompot Vakanties Zeeland Refinery 3-11 A. Nabil
Week 8
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-083 Ma 19-02 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-083 Ma 19-02-24 19:00 Gs H3 De Bruine Groenwegen & Lukaart 12-3 G. Dolman
3-100 Ma 19-02 19:00 sGp M. Wagenaar
3-100 Ma 19-02-24 19:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Stipt Letselschade 2-4 M. Wagenaar
1-082 Ma 19-02 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-082 Ma 19-02-24 20:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën Profile Tyrecenter 9-3 G. Dolman
3-102 Ma 19-02 20:00 sGp M. Wagenaar
3-102 Ma 19-02-24 20:00 sGp Zeeland Refinery Mark en Maten 4-1 M. Wagenaar
1-085 Ma 19-02 20:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
1-085 Ma 19-02-24 20:00 Gs H1 Steketee Computers Faasse Dredging 0-4 A. El Kharbouchi
2-081 Ma 19-02 21:00 Gs H1 A. El Kharbouchi
2-081 Ma 19-02-24 21:00 Gs H1 ATA Engineering Los Galacticos 5-11 A. El Kharbouchi
3-097 Ma 19-02 21:00 sGp A. Mondeel
3-097 Ma 19-02-24 21:00 sGp AddMark ZVV DVO17 5-1 A. Mondeel
1-081 Ma 19-02 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-081 Ma 19-02-24 21:00 Gs H3 Cleaning Service Goes S.V.Wachters 5-4 A.D. van Wichen
1-084 Ma 19-02 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-084 Ma 19-02-24 22:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies FM Sranang 0-3 A.D. van Wichen Den Hollander Bouw en Advies heeft afgemeld
3-099 Ma 19-02 22:00 sGp A. Mondeel
3-099 Ma 19-02-24 22:00 sGp Delmeco Makkina 2-2 A. Mondeel
3-098 Di 20-02 20:00 sGp A. Nabil
3-098 Di 20-02-24 20:00 sGp Colijn IT Van De Velde/ Braam 0-15 A. Nabil
3-101 Di 20-02 21:00 sGp A. Nabil
3-101 Di 20-02-24 21:00 sGp Intersport Goes Roompot Vakanties 5-4 A. Nabil
2-084 Wo 21-02 19:00 Gs H3 A. Nabil
2-084 Wo 21-02-24 19:00 Gs H3 Rholex B.V. Vierlinden Goes 3-5 A. Nabil
2-083 Wo 21-02 20:00 Gs H3 A. Nabil
2-083 Wo 21-02-24 20:00 Gs H3 LI Sports Saman Groep 3-3 A. Nabil Samen met K.Houterman
2-085 Wo 21-02 21:00 Gs H3
2-085 Wo 21-02-24 21:00 Gs H3 Solar Power Solutions Spectrum Schildersbedrijf 3-0 Spectrum Schildersbedrijf heeft afgemeld
2-082 Wo 21-02 22:00 Gs H3
2-082 Wo 21-02-24 22:00 Gs H3 Camp Nou Luctor Heinkenszand 3-0 Luctor Heinkenszand heeft afgemeld
Week 9
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-088 Ma 26-02 19:00 Gs H3 G. Dolman
1-088 Ma 26-02-24 19:00 Gs H3 S.V.Wachters De Bruine 5-2 G. Dolman
3-107 Ma 26-02 19:00 sGp M. Bleumink
3-107 Ma 26-02-24 19:00 sGp Intersport Goes Zeeland Refinery 0-8 M. Bleumink
1-089 Ma 26-02 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-089 Ma 26-02-24 20:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies Steketee Computers 4-0 G. Dolman
3-103 Ma 26-02 20:00 sGp M. Bleumink
3-103 Ma 26-02-24 20:00 sGp Makkina AddMark 4-2 M. Bleumink
2-086 Ma 26-02 20:00 Gs H1 A. Mondeel
2-086 Ma 26-02-24 20:00 Gs H1 Spectrum Schildersbedrijf ATA Engineering 7-5 A. Mondeel
1-086 Ma 26-02 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-086 Ma 26-02-24 21:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Hogazon B.V. 2-2 A.D. van Wichen
3-105 Ma 26-02 21:00 sGp A. Nabil
3-105 Ma 26-02-24 21:00 sGp Roompot Vakanties Delmeco 2-2 A. Nabil
1-090 Ma 26-02 21:00 Gs H1 A. Mondeel
1-090 Ma 26-02-24 21:00 Gs H1 Groenwegen & Lukaart Faasse Dredging 3-7 A. Mondeel
3-108 Ma 26-02 22:00 sGp A. Nabil
3-108 Ma 26-02-24 22:00 sGp Stipt Letselschade Mark en Maten 4-4 A. Nabil
1-087 Ma 26-02 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-087 Ma 26-02-24 22:00 Gs H3 FM Sranang Corstanje Assurantiën 7-6 A.D. van Wichen
3-104 Di 27-02 20:00 sGp A. El Kharbouchi
3-104 Di 27-02-24 20:00 sGp ZVV DVO17 Colijn IT 3-1 A. El Kharbouchi
3-106 Di 27-02 21:00 sGp A. El Kharbouchi
3-106 Di 27-02-24 21:00 sGp Van De Velde/ Braam Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex 14-3 A. El Kharbouchi
2-088 Wo 28-02 19:00 Gs H3 M. Bleumink
2-088 Wo 28-02-24 19:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand LI Sports 6-7 M. Bleumink M. Wagenaar
2-090 Wo 28-02 20:00 Gs H3 M. Bleumink
2-090 Wo 28-02-24 20:00 Gs H3 Vierlinden Goes Solar Power Solutions 3-3 M. Bleumink M.Wagenaar
2-089 Wo 28-02 21:00 Gs H3 J.L. Francke
2-089 Wo 28-02-24 21:00 Gs H3 Saman Groep Rholex B.V. 2-2 J.L. Francke
2-087 Wo 28-02 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-087 Wo 28-02-24 22:00 Gs H3 Los Galacticos Camp Nou J.L. Francke
Week 10
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-114 Ma 04-03 19:00 sGp A. Mondeel
3-114 Ma 04-03-24 19:00 sGp Zeeland Refinery Stipt Letselschade A. Mondeel
1-095 Ma 04-03 20:00 Gs H3 G. Dolman
1-095 Ma 04-03-24 20:00 Gs H3 Steketee Computers Groenwegen & Lukaart G. Dolman
3-113 Ma 04-03 20:00 sGp A. Mondeel
3-113 Ma 04-03-24 20:00 sGp Mark en Maten Van De Velde/ Braam A. Mondeel
1-092 Ma 04-03 20:00 Gs H1 A.D. van Wichen
1-092 Ma 04-03-24 20:00 Gs H1 Cleaning Service Goes Profile Tyrecenter A.D. van Wichen
1-093 Ma 04-03 21:00 Gs H3 D. Skoric
1-093 Ma 04-03-24 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën Den Hollander Bouw en Advies D. Skoric
B16 Ma 04-03 21:00 Gs H1 A.D. van Wichen
B16 Ma 04-03-24 21:00 Gs H1 S.V.Wachters Delmeco A.D. van Wichen
3-109 Ma 04-03 21:00 sGp M. Wagenaar
3-109 Ma 04-03-24 21:00 sGp AddMark Roompot Vakanties M. Wagenaar
1-091 Ma 04-03 22:00 Gs H3 D. Skoric
1-091 Ma 04-03-24 22:00 Gs H3 Hogazon B.V. FM Sranang D. Skoric
3-112 Ma 04-03 22:00 sGp M. Wagenaar
3-112 Ma 04-03-24 22:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex ZVV DVO17 M. Wagenaar
3-110 Di 05-03 20:00 sGp J.L. Francke
3-110 Di 05-03-24 20:00 sGp Colijn IT Makkina J.L. Francke
3-111 Di 05-03 21:00 sGp J.L. Francke
3-111 Di 05-03-24 21:00 sGp Delmeco Intersport Goes J.L. Francke
2-034 Wo 06-03 19:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-034 Wo 06-03-24 19:00 Gs H3 LI Sports Vierlinden Goes A. El Kharbouchi
2-031 Wo 06-03 20:00 Gs H3 A. El Kharbouchi
2-031 Wo 06-03-24 20:00 Gs H3 ATA Engineering Luctor Heinkenszand A. El Kharbouchi
2-033 Wo 06-03 21:00 Gs H3 J.L. Francke
2-033 Wo 06-03-24 21:00 Gs H3 Spectrum Schildersbedrijf Los Galacticos J.L. Francke
2-032 Wo 06-03 22:00 Gs H3 J.L. Francke
2-032 Wo 06-03-24 22:00 Gs H3 Camp Nou Saman Groep J.L. Francke
Week 11
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-110 Ma 11-03 19:00 Gs H3
1-110 Ma 11-03-24 19:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Groenwegen & Lukaart
3-131 Ma 11-03 19:00 sGp
3-131 Ma 11-03-24 19:00 sGp Makkina Stipt Letselschade
3-129 Ma 11-03 20:00 sGp
3-129 Ma 11-03-24 20:00 sGp Intersport Goes Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
2-035 Ma 11-03 20:00 Gs H1
2-035 Ma 11-03-24 20:00 Gs H1 Rholex B.V. Solar Power Solutions
1-108 Ma 11-03 20:00 Gs H3
1-108 Ma 11-03-24 20:00 Gs H3 Den Hollander Bouw en Advies De Bruine
1-106 Ma 11-03 21:00 Gs H3
1-106 Ma 11-03-24 21:00 Gs H3 Steketee Computers Hogazon B.V.
3-130 Ma 11-03 21:00 sGp
3-130 Ma 11-03-24 21:00 sGp Roompot Vakanties Mark en Maten
1-107 Ma 11-03 21:00 Gs H1
1-107 Ma 11-03-24 21:00 Gs H1 Corstanje Assurantiën Cleaning Service Goes
3-127 Ma 11-03 22:00 sGp
3-127 Ma 11-03-24 22:00 sGp Zeeland Refinery AddMark
1-109 Ma 11-03 22:00 Gs H3
1-109 Ma 11-03-24 22:00 Gs H3 FM Sranang Faasse Dredging
2-063 Wo 13-03 19:00 Gs H3
2-063 Wo 13-03-24 19:00 Gs H3 Los Galacticos Vierlinden Goes
2-029 Wo 13-03 20:00 Gs H3
2-029 Wo 13-03-24 20:00 Gs H3 Solar Power Solutions LI Sports
2-017 Wo 13-03 22:00 Gs H3
2-017 Wo 13-03-24 22:00 Gs H3 Rholex B.V. Camp Nou
Week 12
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-119 Ma 18-03 19:00 sGp
3-119 Ma 18-03-24 19:00 sGp ZVV DVO17 Mark en Maten
1-099 Ma 18-03 19:00 Gs H3
1-099 Ma 18-03-24 19:00 Gs H3 Profile Tyrecenter De Bruine
3-116 Ma 18-03 20:00 sGp
3-116 Ma 18-03-24 20:00 sGp Roompot Vakanties Colijn IT
1-096 Ma 18-03 20:00 Gs H1
1-096 Ma 18-03-24 20:00 Gs H1 Den Hollander Bouw en Advies Hogazon B.V.
1-098 Ma 18-03 21:00 Gs H3
1-098 Ma 18-03-24 21:00 Gs H3 Corstanje Assurantiën Steketee Computers
B17 Ma 18-03 21:00 Gs H1
B17 Ma 18-03-24 21:00 Gs H1 Winnaar B 16 Solar Power Solutions
3-115 Ma 18-03 21:00 sGp
3-115 Ma 18-03-24 21:00 sGp Intersport Goes AddMark
3-117 Ma 18-03 22:00 sGp
3-117 Ma 18-03-24 22:00 sGp Delmeco Zeeland Refinery
1-097 Ma 18-03 22:00 Gs H3
1-097 Ma 18-03-24 22:00 Gs H3 FM Sranang Cleaning Service Goes
3-120 Di 19-03 20:00 sGp
3-120 Di 19-03-24 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Stipt Letselschade
3-118 Di 19-03 21:00 sGp
3-118 Di 19-03-24 21:00 sGp Makkina Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex
2-044 Wo 20-03 20:00 Gs H3
2-044 Wo 20-03-24 20:00 Gs H3 Rholex B.V. Saman Groep
2-027 Wo 20-03 21:00 Gs H3
2-027 Wo 20-03-24 21:00 Gs H3 Vierlinden Goes Camp Nou
2-042 Wo 20-03 22:00 Gs H3
2-042 Wo 20-03-24 22:00 Gs H3 Camp Nou Los Galacticos
Week 13
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-121 Ma 25-03 19:00 sGp
3-121 Ma 25-03-24 19:00 sGp AddMark Delmeco
1-079 Ma 25-03 19:00 Gs H3 M. Bleumink
1-079 Ma 25-03-24 19:00 Gs H3 Profile Tyrecenter Den Hollander Bouw en Advies M. Bleumink met M.Wagenaar
1-078 Ma 25-03 20:00 Gs H3 M. Bleumink
1-078 Ma 25-03-24 20:00 Gs H3 Faasse Dredging De Bruine M. Bleumink Met M. Wagenaar
3-122 Ma 25-03 20:00 sGp
3-122 Ma 25-03-24 20:00 sGp Colijn IT Intersport Goes
1-077 Ma 25-03 21:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-077 Ma 25-03-24 21:00 Gs H3 Groenwegen & Lukaart Cleaning Service Goes A.D. van Wichen
3-124 Ma 25-03 21:00 sGp
3-124 Ma 25-03-24 21:00 sGp Mark en Maten Makkina
1-080 Ma 25-03 22:00 Gs H3 A.D. van Wichen
1-080 Ma 25-03-24 22:00 Gs H3 FM Sranang Steketee Computers A.D. van Wichen
3-125 Ma 25-03 22:00 sGp
3-125 Ma 25-03-24 22:00 sGp Stipt Letselschade ZVV DVO17
3-126 Di 26-03 20:00 sGp
3-126 Di 26-03-24 20:00 sGp Van De Velde/ Braam Zeeland Refinery
3-123 Di 26-03 21:00 sGp
3-123 Di 26-03-24 21:00 sGp Houtbouw Goedegebure/Tramper Flex Roompot Vakanties
2-080 Wo 27-03 19:00 Gs H3
2-080 Wo 27-03-24 19:00 Gs H3 Solar Power Solutions Rholex B.V.
2-079 Wo 27-03 20:00 Gs H3
2-079 Wo 27-03-24 20:00 Gs H3 Vierlinden Goes LI Sports
2-076 Wo 27-03 21:00 Gs H3
2-076 Wo 27-03-24 21:00 Gs H3 Luctor Heinkenszand ATA Engineering
2-077 Wo 27-03 22:00 Gs H3
2-077 Wo 27-03-24 22:00 Gs H3 Saman Groep Camp Nou
Week 14
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
3-132 Di 02-04 20:00 sGp
3-132 Di 02-04-24 20:00 sGp ZVV DVO17 Van De Velde/ Braam
3-128 Di 02-04 21:00 sGp
3-128 Di 02-04-24 21:00 sGp Delmeco Colijn IT
1-069 Wo 03-04 20:00 Gs H3
1-069 Wo 03-04-24 20:00 Gs H3 S.V.Wachters Den Hollander Bouw en Advies
Week 15
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-094 Ma 08-04 19:00 Gs H3
1-094 Ma 08-04-24 19:00 Gs H3 Faasse Dredging S.V.Wachters
1-076 Ma 08-04 20:00 Gs H3
1-076 Ma 08-04-24 20:00 Gs H3 S.V.Wachters Hogazon B.V.
1-100 Ma 08-04 21:00 Gs H3
1-100 Ma 08-04-24 21:00 Gs H3 S.V.Wachters Groenwegen & Lukaart
1-075 Ma 08-04 22:00 Gs H3
1-075 Ma 08-04-24 22:00 Gs H3 FM Sranang Profile Tyrecenter
Week 16
Wedstr. nr. Datum Tijd Locatie Thuis Uit Uitslag Scheidrechter Opmerkingen
1-104 Ma 15-04 19:00 Gs H3
1-104 Ma 15-04-24 19:00 Gs H3 Faasse Dredging Profile Tyrecenter
1-105 Ma 15-04 20:00 Gs H3
1-105 Ma 15-04-24 20:00 Gs H3 S.V.Wachters Steketee Computers
1-101 Ma 15-04 21:00 Gs H3
1-101 Ma 15-04-24 21:00 Gs H3 Hogazon B.V. Corstanje Assurantiën
1-102 Ma 15-04 21:00 Gs H1
1-102 Ma 15-04-24 21:00 Gs H1 Cleaning Service Goes Den Hollander Bouw en Advies
1-103 Ma 15-04 22:00 Gs H3
1-103 Ma 15-04-24 22:00 Gs H3 De Bruine FM Sranang
Copyright ZVV de Bevelanden 2024 | Sitemap | Realisatie: Steketee Online